Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

15 Tane Aç Aslandan Yemek Çalan Üç Adam :)

I Çevrimdışı

ilvanlim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
biz insanlar aslında diğer tüm canlılardan daha üstün bi silaha sahibiz. o ada aklımız. aklımızla hayatta kalıyor, aklımızla karnımız doyurabiliyoruz. bizi de diğer canlılardan üstün kılan özelliğimiz. bu özellik ayrıca dünyadaki en tehlikeli canlı olmamızı sağlıyor.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
RABBİMin bir ayetini aklıma getirdi bu durum.

Ölü eti, kan, domuz eti, Allah'tan başkası adına kesilen, boğulmuş, vurulmuş, yüksek bir yerden düşmüş, boynuzlanmış yırtıcı hayvan tarafından yenmiş, -(henüz canlıyken yetişip) kestikleriniz hariç,dikili taşlar üzerine boğazlanan (hayvanlar) ve faloklarıyla kısmet aramanız size haram kılındı. Bunlar fısktır (günahla yoldan sapmadır.) Bugün inkâra sapanlar, sizin dininizden (dininizi yıkmaktan) umut kesmişlerdir; artık onlardan korkmayın benden korkun. Bugün size dininizi kemale erdirdim, üzerinizdeki nimetimi tamamladım ve size din olarak İslam'ı seçip-beğendim. Kim 'şiddetli bir açlıkta kaçınılmaz bir ihtiyaçla karşı karşıya kalırsa' -günaha eğilim göstermeksizin(bu haram saydıklarımızdan yetecek kadar yiyebilir.) Çünkü Allah bağışlayandır, esirgeyendir.(Maide 3)

T Çevrimdışı

Tuva Vadisi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Bunları Görünce Aklıma Somalideki el şebablı mücahitler geldi! Onların her biri ALLAH ın Aslanı

Üst Ana Sayfa Alt