Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2024'de 1.2 Trilyon Lira (Kişi Başı 15 Bin Lira) Faiz Ödeyeceğiz

2 Çevrimdışı

2ven

Üye
İslam-TR Üyesi
Öncelikle 2024 bütçesini şöyle ekleyeyim; https://www.sbb.gov.tr/wp-content/uploads/2023/10/2024-Yili-Butce-Gerekcesi_27102023.pdf

Nas var diye din tüccarlığı yapanlar bu sene bize 1.254.000.000.000 TL faiz ödetecekler. Erdoğan'ın bir garip faiz politikası, bütçede rekor faiz deliği açtı. Hristiyan devletlerinde hatta siyonist devletlerinde bile devasa bütçelere rağmen böyle bir faiz ödemesi ortaya çıkmıyor. Ben bilinçli bir Müslüman olarak bunların ne olduğunu, din kalkanının altına gizledikleri bu hileli soygunu biliyorum ama bunların uyguladığı faiz politikasının daha fazla faiz yüküne sebep olduğunu çoğu insan, kendilerine ap açık gösterilmeden bilmiyor.

Peki bu adamları son çare, İslam'ın kalesi olarak gören cemaat ve tarikatların buna bir açıklaması var mı?

Demokratik seçimler yapılırken sosyal medyada yapmadığı maymunluk kalmayan menzilciler, nakşibendciler, süleymancılar, nurcular! Size soruyorum. Dünya tarihinde bir milletin omzuna böyle bir faiz yükü yüklenmemiştir. En faizciyim diyen devletlerin bütçelerine bakın, faiz yükü en fazla %1-2'dir.

Müslüman'ın en büyük düşmanı cehalettir. Bilmek, bilgili olmayı sağlar, üstüne erdem eklerseniz bilge olmanızı sağlar. Müslümana bilgelik yakışır. Bu zalim düzene, bu sapkın sarmala destek verip imanınızı zedelemeyin.

Hele bu adamlar için İslam'ın son kalesi hiç demeyin.
 
Üst Ana Sayfa Alt