Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber 15 Temmuz Ankara Ve Istanbul'da Askeri Hareket

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
başbakan açıklama yapıyor havada birkaç unsur var diyor onlarda temizlecek

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
genelkurmay başkaından dahi haber yok iş ciddi

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
adamlar ciddi ciddi vuruyor halka da yönelmiş kimse daha net birşey diyemiyor cumhurbaşkanı dahi

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Screenshot (10).png

İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
istanbul büyük şehir belediyesi önünde askerle polis çatışma içinde

A Çevrimdışı

ayyyse83

Üye
İslam-TR Üyesi
Bakiyorum Çok korktunuz hepiniz hacılar NDN ? Demek ki tüm saldirilariniza rağmen tum hakarete varan muhalifliginize ragmen rahat rahat evinizde isinizde sokakta dininizi yasamaniz ve ogrenmeniz, hanimlarinizin kizlarinizin evlerinde rahatca bunun icin bir caba harcamadan oturup irzlarini korumalarında demek ki yönetimin rolü evvelAllah buyukmus değil mi? Bir taraftan da Akidenizi anlıyorum kabul ediyorum akideniz akidemdir bu site hayatımın bir parçası oy olayını çok iyi anlıyorum ama bu denli sataşmalariniza bu denli ileri gitmelerinize rağmen yine size bu özgürlüğü veren allahın izni ile mevcut iktidardi ve bu darbe ihtimali ile gitmesi ihtimali bile korkuttu değil mi?

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Bakiyorum Çok korktunuz hepiniz hacılar NDN ? Demek ki tüm saldirilariniza rağmen tum hakarete varan muhalifliginize ragmen rahat rahat evinizde isinizde sokakta dininizi yasamaniz ve ogrenmeniz, hanimlarinizin kizlarinizin evlerinde rahatca bunun icin bir caba harcamadan oturup irzlarini korumalarında demek ki yönetimin rolü evvelAllah buyukmus değil mi? Bir taraftan da Akidenizi anlıyorum kabul ediyorum akideniz akidemdir bu site hayatımın bir parçası oy olayını çok iyi anlıyorum ama bu denli sataşmalariniza bu denli ileri gitmelerinize rağmen yine size bu özgürlüğü veren allahın izni ile mevcut iktidardi ve bu darbe ihtimali ile gitmesi ihtimali bile korkuttu değil mi?

Sen ne diyorsun bacım ?

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bız senın gıbı üc beş capulsuz görünce .korkup kacacak munafıklardan degılız .dınımz bellı ımanımz bellı ALLAHTAN BASKASINDAN KORKMAYIZ .
Sen ortagını kurtar..hadı anca gıdersın
Eslem Berire bacıma katılıyorum.Biz imanımızı Akp ile bulmadık. Biz bugün meydanlara iniyorsak ne tayyip için ne de akpliler için iniyoruz. Biz meydanlara müslümanlar için. Mısırda meydanlara inen halk da mursi için inmiyordu, müslümanlar için iniyordu...Bu forumda da münafık tiplerini barındırmayız.

A Çevrimdışı

ayyyse83

Üye
İslam-TR Üyesi
Üstteki yorumlariniz öyle demiyor ama :) biri yüzünüze vurunca neden saldırıya geçersiniz siz hemen . Sakin olun . Ne çabuk munafik ne çabuk kafir ilan edersiniz siz . YA ÖYLE DEGILSE. KENDINIZE ACIYIN BARİ

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Üstteki yorumlariniz öyle demiyor ama :) biri yüzünüze vurunca neden saldırıya geçersiniz siz hemen . Sakin olun . Ne çabuk munafik ne çabuk kafir ilan edersiniz siz . YA ÖYLE DEGILSE. KENDINIZE ACIYIN BARİ

Ne diyormuş acaba yorumlarımız hanımefendi ?

Üst Ana Sayfa Alt