Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

18 Saniye Dayanırsan Zekisin ...:)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
BEN 18.86 SANİYE DAYANABİLDİM BAKALIM SİZLER NE KADAR DAYANABİLECEKSİNİZ.  :lol:

http://www.ezberim.com/zekatesti.html

bu testi pilotlara yapıyorlarmış.Pilotlar yaklaşık 2 dakika, normal
birisi ise 18 sn kadar dayanabiliyormuş.Benden söylemesi...
Kırmızı kareyi mavi şekillerden ve siyah kenarlardan uzak tutarak stresinizi ölçün

H Çevrimdışı

hasna

Üye
İslam-TR Üyesi
yani şimdi bu stress mi ölçüyo o zamn ben bi ara doktora gidim :x 4-5 kere denedim 11 sn geçemedim ya!! oynamak isteyenleere bir uyarı; dikkat psikolojiniz bozabilir!! :) bozuk olduğunu öğrenirseniz daha bi bozulabilir!! :x

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu oyunda 36 saniyeye ulaşanı gördüm arkadaşlar. bizim başkalarından ne farkımız varki. inanıyorumki aramızdan 36 yı geçenlerde olacaktır

H Çevrimdışı

hasna

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
bu oyunda 36 saniyeye ulaşanı gördüm arkadaşlar. bizim başkalarından ne farkımız varki. inanıyorumki aramızdan 36 yı geçenlerde olacaktır
çok uğraşmak gerekiyo ...başka yolu yok ..

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sen normal değilmisin yoksa

H Çevrimdışı

hasna

Üye
İslam-TR Üyesi
evet bak bilmiyodum sayende öğrenmiş oldum :) ya ne alaksı var kardeşim 5 kere oynadım 11snyi geçemedim benim psikoljim şuncacık şeye mi bağlı yanii adı üstünde oyun buu!! :)

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kırmızı kareyi mavi şekillerden ve siyah kenarlardan uzak tutarak stresinizi ölçün

diye bir açıklama var konu başında o yüzden dedim normalden farklı birisisin-
ayrıca sena kardeşim senide tebrik ederim sende normalden farklısın. dünya tersine döndü herhalde :lol:

H Çevrimdışı

hasna

Üye
İslam-TR Üyesi
tabi bu oyunda olmasa hiç farkedemezsiniz normal olmadığı :lol: ama sena kardeşim ben senin normal olmadığını fark etmiştim :)

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:

diye bir açıklama var konu başında o yüzden dedim normalden farklı birisisin-
ayrıca sena kardeşim senide tebrik ederim sende normalden farklısın. dünya tersine döndü herhalde :lol:

niye dunya tersine dönüyo bakem hmmmmmmmmmmmmmm döferim seni heeeeeeeeee:p:p:p:p

M Çevrimdışı

mavera88

Üye
İslam-TR Üyesi
desenize ben rekor kırdım o zaman 57 saniye birinci denemede

itiraf ediyorummmm bu oyunu daha önce çok oynamıştım

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
peki itiraf et bakalim ilk oynadiginda kacti :) bence 10 saniye falandir :)