Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber 2 Hüdaparlı Hdpliler Tarafından Öldürüldü

M Çevrimdışı

muhtaç1

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
FB_IMG_1433197313637.jpg

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
kardeşler tamamen yanlış anlamışınız mesajımı.aslında aklımdan gecmedi de değil böyle olacağı ama forumdan çıktıydım. :)
sorulara gelince yukardaki dediğim dün gece yazan iki kişiden biri muhammed turki idi.anlaşıldı ?
diğeri huzur şeriat , bize artizlik yapıyordu " sen önce küfürden çık öyle konuş" diye..oradan konuşmak kolay diyordu..ben de bununla dalga geçtim..bu da anlaşıldı mı ? yoksa onayladığım için yazmadım.. .

A Çevrimdışı

ahmet53

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Eyvallah kardes yanliz burda kendimiz gibi dusunmeyeni bogarak olduresimiz var goruntusu cikiyor ortaya ve hemen dislaniyor onuda gectim dinde asiriya gitmiskardeslerimize hic tahamukumuz yokken dine hic girmemis yada dindrn cikmislara bir okadar mutevaziyiz tebli yapicaz diye aralarinda yasiyoz diye teblig sadece musrige kafire yapilmazki muslumanada yapilir ama harici dediklerimize tek bir kelam anlatilmiyo delillerle uzerine gidilmiyo bunun sorumlulugu bize ayit tefirde asiriya daha cok gidilmesinde bizimde parmagimiz oluyo fatkinda olmadan

Üst Ana Sayfa Alt