Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

| 2 Mücahid 300 Kafire Kan Kusturdu الله أكبر-- الله اكبر-- الله اكبر

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2 Mücahid 300 Kafire Kan Kusturdu
1086.jpg


Emir Abdurakhman'ın komutası aldındaki 2 mücahid kardeş bugün saat 09:00 sıralarında Koshkel'dy bölgesinin alkhazovun köyünün yakınlarında İşgalci Münafık Rus Askerleri ile karşılaştı.

İşgalci Kafirlerin 300 kişiyi bulan kalabalığına rağmen mücahid kardeşler büyük bir özveri ile kafirlere saldırdılar. 2 Mücahid kardeş 1 saatten fazla Kafirlerle çarpıştı,sayıları yok denecek kadar az ama imanları yüksek olan kardeşler 300 kafire 1 saat kadar direndi. Saldırı sonucunda 6 Kafir Rus Öldü ve birçokları da yaralandı. İşgalci kafirler 1 saat süren çatışma sonunda ölü ve yaralılarını alarak bölgeden uzaklaştılar. Mücahid kardeşlerin 1 saat kadar direnmesi ise sadece cephanelerinin bitmesinden kaynaklandı eğer ellerinde daha fazla cephane olmuş olsaydı Allahın İzni ile Kafirlerin tamamını öldüreceklerdi.

1 saatlik çarpışmanın sonucunda 2 Mücahid Kardeşimiz arzuladıkları Şehadete Kavuştular (İnş) Rabbim onları arzuladıkları makama ulaştırsın.

Diğer bir operasyonda ise;

Nozhay-Yurtovskeye bölgesindeki ormanlık Akhkinchu köyünde (Borze 'den 2 kmdaki ülkenin nozhay-Yurtovskeye bölgesinde),Mucahid kardeşler hareket halinde iken İşgalci Rus Askerlerinin Özel Kuvvetleri ile karşılaştılar. Bu karşılaşma bugün sabah saatlerinde oldu. Aralarında çıkan çatışmada Mücahid Kardeşler 2 Kafiri Cahenneme Postaladı. Kardeşlerimizden biri ise yaralandı.

Vedenskeye Bölgesinin Tozvenin Ormanlık arazisinde Kafirlerle çatışan Mücahid Kardeşler 1 İşgalci Rus Askerini Öldürdüler.

shalinskeye bölgesinde eğlenceden dönen İşgalci Kafirelere yönelik operasyonda 3 İşgalci Kafir Öldürüldü.

Achkhoy-Martanovskeye bölgesindeki Orekhovo alanına El bombası atan mücahid kardeşler 2 kafiri öldürdü..

Ajans Kavkaz
[/quote]
 
G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rucane ' Alıntı:
...
1 saatlik çarpışmanın sonucunda 2 Mücahid Kardeşimiz arzuladıkları Şehadete Kavuştular (İnş) Rabbim onları arzuladıkları makama ulaştırsın.

....

amin amin aminnnn :crycry
 
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah razı olsun kardeş bu haberleri sitemizde görmek güzel...
 
ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
maşallah.........rabbim yan ve yardımcıları olsun..........müslümanlara zafer ihsan eylesin................selametle
 
Üst Ana Sayfa Alt