Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Esselam aleykum we rahmetullah
Hayırlı sahurlar
Dualarınızda bizleride unutmayın
Dualaşalım yani : )
Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin
We aleykum selam we rahmetullah

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum,

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحٖيمِ۝
وَلَوْ اَرَادُوا الْخُرُوجَ لَاَعَدُّوا لَهُ عُدَّةً وَلٰكِنْ كَرِهَ اللّٰهُ انْبِعَاثَهُمْ فَثَبَّطَهُمْ وَقٖيلَ اقْعُدُوا مَعَ الْقَاعِدٖينَ۝
"Eğer (savaşa) çıkmak isteselerdi, herhalde ona bir hazırlık yaparlardı. Ancak Allah, (savaşa) gönderilmelerini çirkin gördü de ayaklarını doladı ve; "(Onlara) Siz de oturanlarla birlikte oturun" denildi."
Tevbe, 46

Hazırlık yapın inşallah.

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum we rahmetullah Hayırlı Sahurlar

Esselam aleykum we rahmetullah
Hayırlı sahurlar
Dualarınızda bizleride unutmayın
Dualaşalım yani : )
Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin
We aleykum selam we rahmetullah

Selamun aleykum,

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحٖيمِ۝
وَلَوْ اَرَادُوا الْخُرُوجَ لَاَعَدُّوا لَهُ عُدَّةً وَلٰكِنْ كَرِهَ اللّٰهُ انْبِعَاثَهُمْ فَثَبَّطَهُمْ وَقٖيلَ اقْعُدُوا مَعَ الْقَاعِدٖينَ۝
"Eğer (savaşa) çıkmak isteselerdi, herhalde ona bir hazırlık yaparlardı. Ancak Allah, (savaşa) gönderilmelerini çirkin gördü de ayaklarını doladı ve; "(Onlara) Siz de oturanlarla birlikte oturun" denildi."
Tevbe, 46

Hazırlık yapın inşallah.

Selamun aleykum hayırlı sahurlar
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatû

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum ve rahmetullah net uzerinden sisteme giris yapamadim :) O bile islama karsi :) herseye ragmen inneddine indillahil islam
Hasbunallahi ve nimel vekil
La havle vela guvvete illa billah hayirli sahurlar.

Bende aynı sorunu yaşadım kendi kendime diyorum acep bi yanlış yaptımda kovuldum mu yoksa :uzgnm:

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bende aynı sorunu yaşadım kendi kendime diyorum acep bi yanlış yaptımda kovuldum mu yoksa :uzgnm:
Sistemsel bır sorun yonetıcılerın haberı vardır mutlaka :) ban olsa dırek yüzüne vurulmuş bır sekılde Banned yazıyor :)
Bizim burada hava baya bır hıddetlı yıldırım gok gurultusu yağmur
halep tekı bomba atılan anlar gıbı aynı
ALLAH celle celaluhu bızı bır an once uyandırsın ve kalplerımızı kendıne cevırsın. amin.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sistemsel bır sorun yonetıcılerın haberı vardır mutlaka :) ban olsa dırek yüzüne vurulmuş bır sekılde Banned yazıyor :)
Bizim burada hava baya bır hıddetlı yıldırım gok gurultusu yağmur
halep tekı bomba atılan anlar gıbı aynı
ALLAH celle celaluhu bızı bır an once uyandırsın ve kalplerımızı kendıne cevırsın. amin.

ahi sizi daha önce banladigimi hatirlamiyorum.

1- daha önce banlanip tekrar mi geldiniz? evet geldiyseniz bu bir ban sebebidir yine banlayim.
2- bu nickde daha önce banlandiysaniz hatirlamiyorum, hatirimda kalmasi icin tekrar banlasam iyi olacak :)
3- ramadanda ban yok. :acpsnr: :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...