Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
banla banla. 4 gibi de sana zahmet sayım yap gene karıştı ortalık.

gece gece güldürdün :)) Allah size merhamet etsin.

Baltaci mehmedin torunlari girmesin konuya dikkat et :)

11-09-2015_09-55-40_633653.jpg

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bi de konuyu baltalamasanıza arkadaş nickinizi falan başa konuda değiştirin. sayım yapacaz diye sayfa sayfa üye arıyoruz o kadar mesajın arasından. bi mesaj atıyorum buna dua edin diyorum inadına mı artık millet onu bile yapmıyor.

Ben anlamadım attığınız "dua edin sayım yapacağım" mesajından alıntı yaparak mı dua veya selam yazacaz, yoksa normal olarak yazarsakta olur mu? Hani sizin sayım için hangisi daha iyi oluyor anlamadım ben..

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Ben anlamadım attığınız "dua edin sayım yapacağım" mesajından alıntı yaparak mı dua veya selam yazacaz, yoksa normal olarak yazarsakta olur mu? Hani sizin sayım için hangisi daha iyi oluyor anlamadım ben..
o mesaja bi dua edeceksiniz. sonra o duaya tıklayarak kim gelmiş gelmemiş sayacaz. öyle olmayınca her gece üç sayfa mesaj arasından tek tek üye sayıyoruz.

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Samanpan abinin Dua edin sayim yapacaz mesajina dua ediyorsun o edilen dualardan sayim yapiliyor listede olupta dua edenler devam ediyor ama listede olupda dua etmeyenler eleniyor .. Biraz uzun oldu ama :)Anlatabilmisimdir insaallah :)

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Samanpan abinin Dua edin sayim yapacaz mesajina dua ediyorsun o edilen dualardan sayim yapiliyor listede olupta dua edenler devam ediyor ama listede olupda dua etmeyenler eleniyor .. Biraz uzun oldu ama :)Anlatabilmisimdir insaallah :)

CezakAllahu hayran ahi anladım :) elenmiştin sen Allahualem artık başka sefere inşâAllah :)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
dün alkame ile seni silerken bi vicdan azabı çektim sanma ki gülerek sildim sizi.

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
o mesaja bi dua edeceksiniz. sonra o duaya tıklayarak kim gelmiş gelmemiş sayacaz. öyle olmayınca her gece üç sayfa mesaj arasından tek tek üye sayıyoruz.
Gec kaldim
CezakAllahu hayran ahi anladım :) elenmiştin sen Allahualem artık başka sefere inşâAllah :)
Ve iyyake .. :)
dün alkame ile seni silerken bi vicdan azabı çektim sanma ki gülerek sildim sizi.
Estagfirullah abi.. Oyunun kurali bu. Elendigim icin uzulmedim sadece kitap hediyeli konu vesilesiyle siteye girebiliyordum duzenli bir sekilde yani surukleyici idi o nedenle biraz uzuldum ama khayr olsun insaallah :)

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gec kaldim

Ve iyyake .. :)

Estagfirullah abi.. Oyunun kurali bu. Elendigim icin uzulmedim sadece kitap hediyeli konu vesilesiyle siteye girebiliyordum duzenli bir sekilde yani surukleyici idi o nedenle biraz uzuldum ama khayr olsun insaallah :)

Benim de şuan siteye girme nedenim, hatta ilk defa mesaj yazıp dua etme nedenim oldu bura. Hayr olsun bakalım bittikten sonra da böyle aktif olabilir miyim Allahualem meçhul..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...