Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum.
"Kullarından dilediklerine, melekleri emrinden olan ruh ile indirir:"Benden başka ilah yoktur, şu halde benden korkup -sakının, diye uyarın."

Nahl Suresi 2

Bismillah. Elhamdulillah. Es'saltu ala Rasulillah. Emma Bead. Rabbim Yemen'de Şii destekçisi Salih yanlılarını kahretsin. Lanetlesin. Yerin dibine geçirsin. Allahumme amin. Ve'l Hamdu lillahi Rabb'il Alemin.

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu Hayseme toplamaya başlasın
Selamun Aleykum.
"Kullarından dilediklerine, melekleri emrinden olan ruh ile indirir:"Benden başka ilah yoktur, şu halde benden korkup -sakının, diye uyarın."

Nahl Suresi 2

Bismillah. Elhamdulillah. Es'saltu ala Rasulillah. Emma Bead. Rabbim Yemen'de Şii destekçisi Salih yanlılarını kahretsin. Lanetlesin. Yerin dibine geçirsin. Allahumme amin. Ve'l Hamdu lillahi Rabb'il Alemin.
Samanpan abi gel de
Dua butonuna basak artık.

Valla hava cok sicak.

M Çevrimdışı

M. Esma

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Cündeb radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Bir adam: "Vallahi Allah falancayı mağfiret etmiyecek!" diye kesip attı. Allah Teâla Hazretleri de: "Falancaya mağfiret etmiyeceğim hususunda yemin eden de kim? Ben ona mağfiret ettim, senin amelini de iptal ettim!" buyurdu." Müslim, Birr 137, (2621).

Es selamu aleykum ve rahmetullah
Hayirli sahurlar muminler
Allah kabul etsin orucunuzu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...