Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selam aleykum we rahmetullahi berekad cumleten
Hayirli/bereketli/guzel sahurlar
Aleykum selam we rahmetullahi berekad
Selamun Aleykum.
"Kullarından dilediklerine, melekleri emrinden olan ruh ile indirir:"Benden başka ilah yoktur, şu halde benden korkup -sakının, diye uyarın."

Nahl Suresi 2

Bismillah. Elhamdulillah. Es'saltu ala Rasulillah. Emma Bead. Rabbim Yemen'de Şii destekçisi Salih yanlılarını kahretsin. Lanetlesin. Yerin dibine geçirsin. Allahumme amin. Ve'l Hamdu lillahi Rabb'il Alemin.

Aleyküm selam
Selamun aleyküm
Bereketli sahurlar

Ve aleykum selam ve rahmetullah ve barekat...

Esselamu aleykum ve rahmetullah hayirli sahurlar :)

Cündeb radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Bir adam: "Vallahi Allah falancayı mağfiret etmiyecek!" diye kesip attı. Allah Teâla Hazretleri de: "Falancaya mağfiret etmiyeceğim hususunda yemin eden de kim? Ben ona mağfiret ettim, senin amelini de iptal ettim!" buyurdu." Müslim, Birr 137, (2621).

Es selamu aleykum ve rahmetullah
Hayirli sahurlar muminler
Allah kabul etsin orucunuzu

Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatû

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bi milletvekilliği falan düşer mi böyle yapsam bana da
İsrail ve amerikayı kınayıp (sadece kınama fazlaya kaçırma)
"Eyyyyyyy avrupa birliği" diye başlayan konuşma da yaparsan başbakan bile olabilirsin.
Edit:" sen kimsin yaaaaaa"
"Sayın reisicumhur padişah cihan halife (!) Efendimiz" diyerek şansınızı34244421233e katlayabilirsiniz

Halid Ahmed Çevrimdışı

Halid Ahmed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bi milletvekilliği falan düşer mi böyle yapsam bana da
akp_de_basbakanlik_ceketi_yarisini_kim_kazanacak_h600118_a5dd1.jpg

Abi birde sana bu ceketten lazım.Keramet cekette :D

khadija bint huveylid Çevrimdışı

khadija bint huveylid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Ben dün ilk sahur mesajlarına dua etmiştim. Burdaydım yani , Sonra internet Mb bitti samanpan abinin mesajına dua edemedim. Neyse silinmişim artık. Abi (Ahmed sivasi)sen benim yerime devam et.
Ben şahidim burdaydın çünkü dualarını gördüm ama zaten samanpan ahinin mesajı geç geldi tahminim ona yetişemedin zaten Alketa Grojni ve muwahhide Tevhid bacı da baya beklediler dua tuşuna basmayı...tabi onlarla beraber ben de: ))) Silindiysen de üzülme ben senin için burdayım bacım söylemiştim: )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...