Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
O biraz zor...Yöneticilerin çekilişe iki kere adının yazılması için başvuru yapmaya hazırlanıyorum; )) Hatta düşündüm de üç kere de olabilir... Ya da yöneticiye kesin bir kitap verilmeli yani...

Nufus müdürlüğüne uğrayıp
Doğum yerimi sivas yapmayi düşünüyorum.

Yöneticinin kalbine girme yollari:)

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Nufus müdürlüğüne uğrayıp
Doğum yerimi sivas yapmayi düşünüyorum.

Yöneticinin kalbine girme yollari:)
Çok akıllısın bacım ne diyim...MaşaAllah... Doğru yerden vuruyorsun...Sivas deyince Yani herşey değişir...
Ya önceki mesajda kendimi şu kuruyemiş reklamında bütün çerezleri önüne çeken " hepsi bana hepsi bana" diyen çocuk gibi hissettim: )

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Çok akıllısın bacım ne diyim...MaşaAllah... Doğru yerden vuruyorsun...Sivas deyince Yani herşey değişir...
Ya önceki mesajda kendimi şu kuruyemiş reklamında bütün çerezleri önüne çeken " hepsi bana hepsi bana" diyen çocuk gibi hissettim: )

Son 10 güne girdik değil mi?
Gerim sayim başladı:))

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adresini ver bana yolluyayim sana veya başka istediğin varsa da

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Son 10 güne girdik değil mi?
Gerim sayim başladı:))
Evet girdik...:(Dün düşündüm de nasıl gelip geçtiğini bilmeden birde bakıyoruz ki geçmiş mübarek ay...Halbuki başlamadan nasıl tutacaz ne yiyecez de az acıkacaz hepsinin derdine düşüyoruz...Rabbim affetsin...Ömrümüz de böyle gelip geçecek demekki... Geçiyor da...Rabbim salih amellerle dolu bir hayat geçirtsin cümlemize:) Amin...

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Evet girdik...:(Dün düşündüm de nasıl gelip geçtiğini bilmeden birde bakıyoruz ki geçmiş mübarek ay...Halbuki başlamadan nasıl tutacaz ne yiyecez de az acıkacaz hepsinin derdine düşüyoruz...Rabbim affetsin...Ömrümüz de böyle gelip geçecek demekki... Geçiyor da...Rabbim salih amellerle dolu bir hayat geçirtsin cümlemize:) Amin...

Zannediyorum pek çoğumuz ayni hissiyat içinde.
Duana amin ablacim.

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Okuduklarımız amele dökmek önemli olan. Şehitlerin özellikleri der bir hocam kitap okumak için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...