Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Yahu adres ver yolluyayim sana hediyem olsun istediğin varsa da yollarim

Ondan sormadim ya hu eyvallah:)

22 lik fiyat ceken yeri arayinca 34 tl dedi. Baska yerlere bakim dedim 45 e kadar cikti.
Senin ne kadar aldigini merak. Ettim.

Benim çevrem geniş kitapları sen kazanırsan kargoyu yolda kaçırıp fakirlere dağıtıcaz. Çok Robin Hut bir insanım.

Yapma oyle seyler zopaynan dayak yeme kahramanlık yapim derken.

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
25 olacak baya zaman oldu ama

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Her kim de benim zikrimden (Kur'an'dan) yüz çevirirse, mutlaka ona dar bir geçim vardır. Bir de onu kıyamet gününde kör olarak haşrederiz."

O da şöyle der: "Rabbim! Dünyada gören bir kimse olduğum hâlde, niçin beni kör olarak haşrettin?"

Allah, "Evet, öyle. Âyetlerimiz sana geldi de sen onları unuttun. Aynı şekilde bugün de sen unutuluyorsun" der.

Haddi aşan ve Rabbi'nin âyetlerine inanmayanları işte böyle cezalandırırız. Şüphesiz ahiret azabı daha şiddetli ve daha kalıcıdır. ( Tâ-Hâ 124-125-126_127 )

Allahu Akbar, Allah subhanehu ve teala'nın unutacağı bir kul olma korkusu. Rabbim sen bizi o kullardan eyleme. Bizleri senin âyetlerine kör olanlardan kör olarak haşr olanlardan eyleme.. Allahumme Amin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...