Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2016 Sahurcular Konusu(kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ya hesap niye yanlış?? Listede 11 kişi kalmış geriye, biz de 3 Sivaslıyıh olasılık çok büyük... Artık bu senede çıkmazda hiç çıkmaz gibi geliyor Allahu alem: ))

3 kisi 11 de bile yüzde 33 olmuyor kaldiki bu cekilis misal su sekilde olsa, sonuna kadar gitti diyelim 6 kisi kaldi 3 sivasli 3 de sivasli olmayan : ) su sekilde bir sonuc cikabilir.

1. kazanan, sivasli olmayan
2. kazanan, sivasli olmayan
3. kazanan, yine sivasli olmayan : )
4. kazanamayan tabi ki sivasli
5. kazanamayan tabi ki sivasli
6. kazanamayan tabi ki yine sivasli : ))

aha bu sivaslilar ve trabzonlular kadar milliyetci fasist her ne kadar kötü bildigim kelime varsa bununla övünen insan görmedim hayatimda.

Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
3 kisi 11 de bile yüzde 33 olmuyor kaldiki bu cekilis misal su sekilde olsa, sonuna kadar gitti diyelim 6 kisi kaldi 3 sivasli 3 de sivasli olmayan : ) su sekilde bir sonuc cikabilir.

1. kazanan, sivasli olmayan
2. kazanan, sivasli olmayan
3. kazanan, yine sivasli olmayan : )
4. kazanamayan tabi ki sivasli
5. kazanamayan tabi ki sivasli
6. kazanamayan tabi ki yine sivasli : ))

aha bu sivaslilar ve trabzonlular kadar milliyetci fasist her ne kadar kötü bildigim kelime varsa bununla övünen insan görmedim hayatimda.

Ümmü Yasir ablam kızma ama haklılık payı yok değil kardeşin :hmmm:

IsLaM4eVeR :harika:

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O değilde o kitap bana çıkmış ben anlamam ilk 3 olmam lazım denemede bile beni gösteriyor varsın siz dusunun dağılın artık :harika: alketa sana çıkarsa :acpsnr:

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bence 3 değilde 5 kişi olsun . Destek istiyorum arkadaşlardan 3 değilde 5 olsun samanpan sen kendin istedin adın bu listede niye yok şimdi anla bizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...