Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2017 Sahurcular( Kitap Hediyeli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alp Arslan Çevrimdışı

Alp Arslan

.
İslam-TR Üyesi
Abdulkahhar kardeşim Allah svt yardımcın olsun, geçersin İnşaAllah sınavını...
Cezakallahu hayr ablam. Rabbim sana hayirlisi ile hac ibadetini yapıp gunahlarindan arinmayi nasib eylesin.
An itibariyle 80 lik kağıt vermis bulunuyorum ufak bir hata ile 95 puanı kaçırdım ama hayirlisi olsun. Dua eden ilgilenen herkesten Rabbim razi olsun. Fi emanillah.

Taifetu'l Mansura Çevrimdışı

Taifetu'l Mansura

Yürü sen ey Dünya! Beni arkanda bırak...
İslam-TR Üyesi
IMG_20170531_001612.jpg

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Rabbim bizi bu Ramazan'da affettiği kullardan eylesin, burnu sürtülenlerden eylemesin. Bu ayı dolu dolu salih amellerle geçirmemizi nasip etsin. Konuya çok dahil olamadım ama takipteyim güzel kardeşlerim. Konuyu önemsemediğimden değil ha. Gençler MaşaAllah aktif zaten bizden geçmiş artık:)

Kardeşlerim çoğunuzun bildiği gibi İnşaAllah hacca niyetlendik bu sene. Sizden isteğim bu Ramazan'da kardeşinizin haccının önündeki engellerin kalkması ve Allah'ın svt kabul edeceği bir hac yapmam için bana dua etmeniz.

İnsallah istedigin sekilde gider donersin
Rabbim işlerini kolaylastirsin.

..
Simdi biz napalim dua listemizi simdiden hazirlayalim mi BACIM?

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
:) fikri neyse zikri odur diyorsun

Aynen abi
Ramazan muslimis gibi
Ramazan davulculari
Bi yerde patlak verir :cimcime1

Bizim davulcuya, davulu zorla verip, 7 mahalle dolasmadan gelme demişler herhalde
Dan dun çalıyor, gidiyor

Bizim uskudar da cocukken,
1 kere gordum gerci oyle baska zaman da görmedim, o seneye mi hasti bilmem

Başında fesi,Otantik dondurmacilar gibi giyinen, (hani şu kulahi artistik hareketler yapıp bi turlu vermeyen) biri çalıyordu davulu.
Yazları dondurmaci kislari davulcu biliyordum ben onlari.bizim karpuzcunun kislari balikci olmasi gibi
Oyle yani
Konuyu bağlayamiyorum gidiyorum bu başlıktan.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
HCT Çevrimdışı

HCT

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuh değerli abilerim ve ablalarim hayırlı ve bereketli sahurlar. Dualarinizda beni de eksik etmeyin.

Birazda Tefekkür
Ekli dosyayı görüntüle 19462
Esselamu aleykum ve rahmetullah hayırlı bereketli sahurlar kardeşim..

Aleykum Selam ve Rahmetullahi ve Berakath.
Bütün kardeşlerime hayırlı sahurlar diliyorum.
Sizden özel bir ricam var bu gece, çok yakın bir kardeşimi aldılar içeri 12 yıl verdiler 22 yaşında gencecik bir adama. Dualarınız da bu kardeşime de yer verirseniz çok mutlu olurum.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykum Selam ve Rahmetullahi ve Berakath.
Bütün kardeşlerime hayırlı sahurlar diliyorum.
Sizden özel bir ricam var bu gece, çok yakın bir kardeşimi aldılar içeri 12 yıl verdiler 22 yaşında gencecik bir adama. Dualarınız da bu kardeşime de yer verirseniz çok mutlu olurum.

sübhanALLAH RABBİM,esaretten kurtarsın amin akhi açık net delil ellerinde olsa bile kabullenmemesi için kardeşi tembihliyeydiniz vallahi çok üzüldüm,benim de bi kardeşim ceza alacaktı RABBİM,ümmete bağışladı çok şükür, sadace 6 ay kaldı içerde.bazı kardeşler varmış sadece bir resim yüzünden içerde :( sudan sebeplere gerek yok,kardeşlere nasihatım :(

H Çevrimdışı

Havîn

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Süleyman, karıncanın dediklerini işitince gülümseyerek dedi ki;

«Ya Rabbi gerek bana ve gerekse ana babama bağışladığın nimetlere olanca gücümle şükretmemi ve hoşnut olacağın iyi işler yapmamı nasip eyle, rahmetinle beni iyi kullarının arasına kat.»

Neml Suresi,19. Ayet

Esselamu aleykum ve rahmetullah. .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...