Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru 2017 Yılının Aöf Arapça 3 Kitabı Elinde Olan Kardeş Var mı?

EbuMuaz02 Çevrimdışı

EbuMuaz02

İlim_talebesi_27
İslam-TR Üyesi
Arkadaşlar rica etsem elinde fazladan bulunan veya kullanmadığı geçen senenin açıköğretim arapça 3 kitabı olan varsa bana özelden yazabilir mi?

EbuMuaz02 Çevrimdışı

EbuMuaz02

İlim_talebesi_27
İslam-TR Üyesi
Evet öyle tabi ancak kitapta okuma parçalarının yanında barkotlar oluyor onları telefondan okutunca fasih okunuşunu dinleyebiliyorsun ama fotokopi de tanıyamıyor.. Hazır çalışmışken; Arapçayı fasih öğrendiğim gibi dinlemek ve konuşmak da istiyorum..

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Evet öyle tabi ancak kitapta okuma parçalarının yanında barkotlar oluyor onları telefondan okutunca fasih okunuşunu dinleyebiliyorsun ama fotokopi de tanıyamıyor.. Hazır çalışmışken; Arapçayı fasih öğrendiğim gibi dinlemek ve konuşmak da istiyorum..
Anladım. İnstagramdan bazı sayfalar aracılığıyla gönderenler oluyordu şu an var mı bilemiyorum.

EbuMuaz02 Çevrimdışı

EbuMuaz02

İlim_talebesi_27
İslam-TR Üyesi
Ben instagram kullanmıyorum.. Sen in bulma imkanın olursa senden rica ederim kardeşim..

Strangers Çevrimdışı

Strangers

Şam Bir Sabır Kalesi Oldu...
İslam-TR Üyesi
Aöf Arapça 3 ders kitabı pdf indir.png

EbuMuaz02 Çevrimdışı

EbuMuaz02

İlim_talebesi_27
İslam-TR Üyesi
Yok akhi bu sene bu değil değişti kitap.. Allah razı olsun :)