Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru 2018 Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam ve rahmetullah.

Tum KArdeslerımızın uzerımıze farz olan kurban ıbadetı hayırlı ve mubarek olsun.

ALLAH zulcelal Tum zulum altındakı kardeslerımızı bızım ellerımızle zalımın zulmunden kurtarıp ınsaallah ılerleyen zamanlarda tum musluman kardeslerımızle beraber bu ıbadetlerımızı yapmayı nasıp eylesın.

ALLAH ım ıslama ve muslumanlara yardım et .ALLAHım senın dının yuce olsun dıye calısan omurlerını veren kendı canlarını hıce sayıp yanlızca senın ıcın mucadele eden kullarına yardım et.

Ey rabbım yasamımız boyunca yanlızca sana ıtaat ettık ve yanlızca sana ıtaat edecegız.KAfir zalım musrık ve munafık gruhlara karsı muslumanlara yardım et.

Yuce Rabbımız senden baska ıbadet edılecek yoktur.

KAlblerı halden hale cevıren rabbımız kalbımızı ıslam uzere sabıt kıl ve bızı senın dogru yolundan asla ayırma.

Tum yasanılanların bır ımtıhan oldugunu bızlere unutturma yarabbı.Dunyanın susune aldanmamıza musaade etme yarabbı.

Yanlızca senden yardım dıler Yanlızca sana ıbadet ve ıtaat ederız amin.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Öncelikle İslam tr deki kardeşlerimin ve tüm Müslümanların bayramı mübarek olsun. Rabbim İslam ın hâkim olduğu nice bayramlar görmemizi nasib etsin.

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah'ın dinini yeryüzünde hakim kılmak için mücadele edenler başta olmak üzere tüm kardeşlerin bayramı mübarek olsun. تقبل الله منا ومنكم (Allah sizden ve bizden kabul buyursun.)

Asıl bayram yeni elbiseler giyen kimsenin bayramı değil,
Asıl bayram tevhidi yerine getiren,
Tevhidi yaşayan, Tevhid uğruna ölen kimsenin bayramıdır.

-Şeyh Ebu Muhammed el Makdisi

R Çevrimdışı

Rabbinizi Sevin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Yüce Rabbimiz hepimiz için bu güzel bayramları hayırlı kılması dileğiyle. Tüm İslam aleminin bayramı mübarek olsun İnşallah. Hazreti Allah bizleri doğru yoldan ayırmasın.