Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

2022 Sahurcular Konusu

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
ramazanımıza veda ettik/ediyoruz.. hakkını verebildik mi bilemiyorum, rabbim sizlerden ve bizlerden kabul eylesin. duamız odur ki burnu sürtünenlerden değilizdir. konumuza katılım sağlayan herkesten öncelikle Allah razı olsun. konunun sonuna kadar Allah'ın izniyle fire vermeyen üyelerimizi ayrıca tebrik ederiz. kitap hediyeleri için bilgileri bana yazabilirler.

@Ummu Sare
@Muallimmm
@Ahzab21

Ummu Sare Çevrimdışı

Ummu Sare

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Ummu Sare kitabini bana hediye etti :love:
Yazmazsam çatlardim
Cömert kardeşimin yüreğine sağlık

O kitap senin nasibindi kardeşim ben sadece vesile oldum;) hayırlı olsun Rabbim faydali kılsın.

@Nesîbe Lena ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Rabbim daha hayırlı ramazanlar da sahurlarda tekrar bir araya getirsin. Hayırlı bayramlar cümleten

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
O kitap senin nasibindi kardeşim ben sadece vesile oldum;) hayırlı olsun Rabbim faydali kılsın.

@Nesîbe Lena ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Rabbim daha hayırlı ramazanlar da sahurlarda tekrar bir araya getirsin. Hayırlı bayramlar cümleten

Allah razi olsun tevazu sahibi kardeşim benim :love:

Duana amin.

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ramazanımıza veda ettik/ediyoruz.. hakkını verebildik mi bilemiyorum, rabbim sizlerden ve bizlerden kabul eylesin. duamız odur ki burnu sürtünenlerden değilizdir. konumuza katılım sağlayan herkesten öncelikle Allah razı olsun. konunun sonuna kadar Allah'ın izniyle fire vermeyen üyelerimizi ayrıca tebrik ederiz. kitap hediyeleri için bilgileri bana yazabilirler.

@Ummu Sare
@Muallimmm
@Ahzab21

Amin ecmain

Forum geleneği olan sahur etkinliğini kazanan üyelerimizi tebrik ediyorum.Rabbim hem sizden ve bizden kabul buyursun amin

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Islam-tr mayis 2022
Kitabi gönderen @eL_Muhacir abiye ve
Kazandığı kitabi bana hediye eden
@Ummu Sare kardeşime tesekkur ederim.
Allah omur verir de yaşlanma firsatim olursa bu kitaplara baktikca daima yad edeceğim iki insan. Soz ucar yazi kalir misali adinizi kitaba kazıdım
Mecburen artik dua da edecem :D
Allah razi olsun.

20220511_160110.jpg
20220511_161713.jpg

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Islam-tr mayis 2022
Allah omur verir de yaşlanma firsatim olursa bu kitaplara baktikca daima yad edeceğim iki insan. Soz ucar yazi kalir misali adinizi kitaba kazıdım
Allah razi olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 29348Ekli dosyayı görüntüle 29347
bu vesileyle zafer mert hocayı da rahmetle analım, rabbim ondan da, senden de, ummu Sare abladan da, muhacir abiden de razı olsun )

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Islam-tr mayis 2022
Allah razi olsun.

Amin ecmain güzel kardeşim
Hayırla istifade edersiniz inşaAllah
Emanetler gereken yerlere varmış elhamdülillah

Ummu Sare Çevrimdışı

Ummu Sare

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Islam-tr mayis 2022
Allah razi olsun.

Elhamdulillah çok sevindim adına. Amin Allah sendende razı olsun güzel kardeşim ve emegi geçen herkesten. Hayırlı okumalar bol istifadeli olsun insaAllah.

Desene kaptık duayı :) Şimdiden ettiğin edeceğin güzel dualara aminnn.

Bu vesileyle Zafer mert hocayida anmış olduk Allah onu firdevs cennetlerinde ağırlasın. Ehli ve sevdikleriyle bu dunyada olduğu gibi ahirettede cennetinde bir araya getirsin amiin

Üst Ana Sayfa Alt