Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

49 Rehine Serbest Ya Müslümanlar ?

H Çevrimdışı

haradirm

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
az önce ışidin rehin aldığı personeli serbest bırakma görüntülerini izledim. davutoğlu çıkmış bir tek vatandaşmızın saçının teline zarar gelmemesi için gerekirse canımızı veririz diyor. peki ya müslümanlar? zalim ışid kamyoncuları konsolosluk personelini serbest bırakıyor ama msülümanlara gelince mürtedsin diye hiç tereddüt etmeden kafasını kesiyor. tabiki bırakılan rehinelerin bırakılmasına bende sevindim sonuçta aralarında kadınlar çocuklar var ama diğer taraftan düşününce herkesin arkasında bir gücü bir destekçisi varken müslümanlar koyun kesilir gibi kör bıçaklarla kesiliyor. en azından onlar kadar değeri yok müslümanlarının canının. bütün bunlardan sonra aklıma şu hadis geldi “İslam garip başladı, başladığı gibi (bir hale) dönecektir. Ne mutlu gariplere!” gerçekten müslümanlar garip Allahtan başka kimsesi yok zalim ışidin zulmü bi taraftan karfir esedin zulmü bir tarfatan. Rabbim bize bu garipler kervanına katılmayı nasip etsin. şehid olan kardeşlerimizin şehadetini kabul etsin.

Allah yolunda hicret edip de sonra öldürülmüş veya ölmüş olanlara gelince, elbette Allah, onları güzel bir rızıkla rızıklandıracaktır. Çünkü Allah rızık verenlerin en hayırlısıdır-22:58.

Ekli dosyalar

• 424.jpg
    424.jpg
    358.6 KB · Görüntüleme: 65
farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tutarsızlık diz boyu

Kuteybe Çevrimdışı

Kuteybe

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Takla haber yine bir takla atmis oldu. El nusra bm calisanlarini esir alip fitye ile birakinca katarla yaptiklari pazarligi ortaklik olarak sunmuslardi. Simdi ise 2 dewlet arasindaki anlasma demisler.

S Çevrimdışı

Sawtul_Jihad

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
isid helalleri haram haramları helal yapıyor kendi kendilerine put icat edip daha sonra bunu yiyor anlayan anladı mecazi diyorum

Üst Ana Sayfa Alt