Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

60 Adet Fon Muziği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

cumit

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
linnnnnnnkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ölüüüüüüüüüüüüüüüüüü

B Çevrimdışı

barbaroserman

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
teşekkürler(fonmüzikleri)

Arkadaşlar 60 tane fon müziğinden oluşmaktadır... içinde dursun ali erzincanlının şiirlerine ait fon müzikleride bulunuyor. Dosya boyutu büyük olduğu için 3 parça halinde upload ettim... Dosyayı açmak için 3 partıda indirmeniz gerekmektedir. İndirdirten sonra fonmüzikleri.part1 i açmanız ve istenilen şifreyi girmeniz yeterli olacaktır ve 3 partta birleşip tek dosya olacak

Edit:Humble

Dursun Ali Erzincanlının Orijanelde 2 adet fon albümü vardır...diğerleri sesleri kesip yapılmıştır...

buradaki parçalar en beğenilen ve dinlenen fonlardır

Dursun Ali Erzincanl? Audiolar - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Dursun Ali Erzincanlı - Şemail Fon
[D]3244[/D]

İkinci Bir Karşık Albüm

Huzur Veren Fon Müzikleri Audiolar - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

[D]3189[/D]
[/QUOTE]

H Çevrimdışı

huzeyfeözdemir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a ben medineye varamadım,sevdim seni mabuduma ve medinenin yollarında fon müziğini istiyorum hemen verirseniz sevinirim

I Çevrimdışı

ismailcem

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamın aleykum ben bu 60 adet fon muzıgı nasıl
l ındırebılır bı turlu bulamadım yardımcı olursanız sevınırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt