Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

71 Çeçen Kız Kaçırıldı

U Çevrimdışı

uksimu

İyi Bilinen Üye
Frm. Yöneticisi
71 Çeçen kız kaçırıldı


2006 yılının başından beri 71 Çeçen kızı ve kadını Rus askerlerince öldürüldü veya kaçırıldı

24/08/2006
Kafkas haber ajansında geçen habere göre 17 Ağustosta Rus askerlerince Caharkale'de kaçırılan Camalayl Başayev ve eşi Şükran Suleymanova'nın başına ne geldiği bilinmiyor. Görgü tanıklarının ifadesine göre, karı koca Şükran'ın çalıştığı Sabita adlı pazar bölgesi civarında silahlı kişilerce kaçırıldı.Camalayl Başayev, daha önce 27 Şubat 2006 tarihinde bir kez daha kaçırılmış ve Hankala'da bulunan askeri üste işkenceye maruz bırakılmıştı. Şu anda Başayev ve Suleymanova'nın nerede olduğu tespit edilemedi.2006 yılının başından beri Çeçenistan'da 71 Çeçen kızı ve kadını Rus askerlerince öldürüldü veya kaçırıldı. Kaçırılanlardan genellikle bir daha haber alınamıyor.
 
U Çevrimdışı

uksimu

İyi Bilinen Üye
Frm. Yöneticisi
Allah onları helak etsin rabbim müslümanlara zafer ihsan etsin ordaki mücahidlere yardım etsin inşallah.
 
U Çevrimdışı

uksimu

İyi Bilinen Üye
Frm. Yöneticisi
oturmak zaten bir mümine yakışmaz. haci haklısın . müslüman aktif olur hiç durmaz . öle oturdugu yerdende konuşmaz. selamun aleykum . rabbim bizi oturanlardan eylemesin inşallah.
 
Üst Ana Sayfa Alt