Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Abdulaziz Bayindir Yine Morardi...

feto Çevrimdışı

feto

Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

elesari

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yazıklar olsun sizlere beni kimin avukatlığını yapmakla suçluyorsunuz sizlerin zanınızdan uzağım çok şükür sizler kendinize göre çok iyi müslüman olabilirsiniz hep kendinizi mükemel görebilirsiniz ama önemli olan amellerinizdir. sizden olmayanı hemen tekfir edip dinden çıkarıyorsunuz ve bunu da hemen alakası olmayan bir ayet ile destekliyorsunuz.. şeyh ler hakında etmedik laflar bırakmazsınız ama şeyh usame bin ladin i kusurlardan münezzeh görüyorsunuz.. müritler şeyhlerinin günahsız olduğunu düşünüyor sizlerde ladini el kaide yi peygamber ordusu gibi lanse edip Allah ve resülünden başka kimseye kayıtsız şartsız bağlanma hükmünü çiğneyip el kaideye kayıtsız şartsız bağlısınız sadece sizden olan zulum görünce ağıt yakarsınız sizin gibi düşünmeyen müslümanlar soykırımdan geçirilerse gıkınız çıkmaz... çok şükür ki sizin yaptıklarınızı biliyoruz çünkü bizzat içinde yaşıyoruz güneydoğuda pkk ne yaptıysa hizbullah aynısını yaptı bir gün hizbullah hakkında tek kelime duyulmadı onları da cihadçı gördünüz ben pkk li değilim ben dinsizim diyen bir örgüt kişi benim için kafirdir bunu böylece bilin benim üzüldüğüm nokta nasıl olurda bu kadar riyakarlık yapabiliyorsunuz vahşeti kim yaparsa yapsın kime yapılırsa yapılsın karşısında olmanız gerekmiyor mu? ama değilisiniz yıllardır masum ve mazlu kürt halkına yapılmayan tecavüz edilmedik işkence kalmadı bunlar için ne yaptınız halepçe ile iligili hangi cihad çağrısında bulundunuz roboski de öldürülen çocuklar için göz yaşını döktünüz mü acaba? yoksa bunlar müslüman değiller mi? yıllardır filistinde israil vahşetine şahit oluyoruz neden bir cihad cephesini israile karşı açamadınız yoksa düşman çok mu güçlü? abd ırak a girdi binlerce din kardeşimiz öldürüldü namusları kirletildi ama orada da yoktunuz ne o yoksa o belde islam coğrafyası değil miydi? çarşaf çarşaf yazarsam bitmez ama şükürler olsun ki sizin gibi düşünmeyenlerin sayısı da az değil? NOT:bu üyelik daha önce sitenizi tavsiye ettiğim bir arkadaşa aitti ama bazı üyelerin mesajlarından edindiği izlenimden sonra siteden ayrılmıştı bu onun hesabı. hesabı silip silmemeniz umrumda değil zira sizinle (bazılarını tenzih ediyorum) ortak hiç bir noktamız yok

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kardes sen ne anlatmissin yahu muhtemelen kimse anlamadi. Biz diyoruz ki Allah bilmez demek kufurdur. Baska da bisey demiyoruz. Selametle.

feto Çevrimdışı

feto

Üye
İslam-TR Üyesi
yazdıklarını kendiside anlamadı büyük ihtimalki biz anlasak..daha kişi iman ile küfür çizgisini ayıramıyorsa..önce a.bayındırı savunacağına kendi imanını sorgulasın..

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@hunermend sen uyumaya devam et. Ben abdullah öcalanın kafir olduğuyla ilgili kendi ellerinden yazdığı kitapları getiririm. Buna da inanmayacak mısın? Sadece rabbim Allah'tır dedikleri için zulüm gören kardeşlerim dururken aponun peşinden giden ne olduğu belirsiz kimselerin hakkını savunamam. Ve bu pisliklerin islam düşmanlığını hala göremiyorsan Allah seni onlarla birlikte haşretsin. Haşretsin ki ahiret gününde demokratik haklarınızı savunasın.

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Kuşçu Görecek göz,anlayacak akıl lazım bunlara akhi.
Nerde sapık var ülkeye doluşmuş hoca kisvesiyle televizyonlara çıkıp insanların aklını bulandırıyorlar sonra İnsanlar ne tarafa gideceğini şaşırıyor.Bunların tuzağı varsa Allah'ın tuzağı en büyüktür.Hak ve batıl birbirinden ayrılmıştır.Ne mutlu akledenlere...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yazik @elesari.
Yazdığın iftiralarin ciddiye alinmayacak cinsten. Sana diyeceğim Allah hidayet versin. Kendim icin ise Elhamdulillah.

Üst Ana Sayfa Alt