Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Abdullah Azzam'ın "Tevbe Suresinin Tefsiri" Adlı Kitabını Uygun Fiyata Bulabilir miyim?

İmam Ebu Hanif Çevrimdışı

İmam Ebu Hanif

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm arkadaşlar bana bu kitap lazım ama pek uyguna bulamıyorum külliyatını bile 100 tl ye aldım

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykumselam pdf okusan ?

M Çevrimdışı

M HSN

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّح۪يمِ
İslam-TR Üyesi
Ve aleykümselam kardeşim.
Elektronik ortamda olarak PDF en iyisi değerli kardeşimiz.

Düzenlendi: Not: Kullanıcı isminiz erkek ismi olduğu için bir erkek kardeşimiz olduğunuzu anladığım için Allah Celle Celaluhu'nun selamını sizden alıyorum.

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Ve aleykümselam kardeşim.
Elektronik ortamda olarak PDF en iyisi değerli kardeşimiz.

Düzenlendi: Not: Kullanıcı isminiz erkek ismi olduğu için bir erkek kardeşimiz olduğunuzu anladığım için Allah Celle Celaluhu'nun selamını sizden alıyorum.
Kardeş müslüman kadınların selamını almakta veya onlara Allah’ın selamını vermekte bir beis mi var?
Foruma ilk yazdığınız mesajda da erkek kardeşlerime selamunaleykum demişsiniz..hakkını helal et bilmediğimden soruyorum.eğer müslüman kadınlara selam alıp verilemiyorsa bizde bilelim,ona göre amel edelim.

M Çevrimdışı

M HSN

İslam-TR Üyesi
Özür dilerim değerli kardeşimiz. Hakkım helal olsun. Sizlerde helal ediniz.

M Çevrimdışı

M HSN

İslam-TR Üyesi
Allah Celle Celaluhu razı olsun kardeşim. Ben tanımadığım bir bayana selam vermenin ve onunla sohbet etmenin uygun olmadığını öğrenmiştim daha önce. Hatam varsa yine de özür dilerim. Allah Celle Celaluhu'na emanet olunuz inşAllah.

Üst Ana Sayfa Alt