Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Abdullah Gül'den 'noel' Tebriği

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Noel Bayramı'nın ruhunu da yansıtan dayanışma, iyi niyet ve merhamet gibi değerlerimiz, hiç şüphesiz gelecek nesillere aktarılacak müşterek mirasımızın en kıymetli boyutunu teşkil etmektedir" dedi.

20111224203550-b.jpg

Tevhid dininin taşıyıcısı olan bir peygamberin doğum gününde fuhşun, alkolün ve her türlü necasetin dizboyu olduğu Putperest/pagan kültürün ürünü olan Noel'i kutlamak içerisinde çelişkiyi barındıran bir duruştur.

Gül, 24 Aralık gecesinden itibaren kutlanan Noel için yayınladığı mesajda bakın neler söyledi:

"Hıristiyan vatandaşlarımızın ve tüm Hıristiyan âleminin Noel Bayramı’nı en samimi duygularımla kutluyorum. Sevinçlerin paylaşıldığı, ailelerin, komşuların ve dostların bir araya gelerek kucaklaştığı bayramlar, aynı zamanda sevgi, saygı ve kardeşlik hislerinin, birlik ve beraberlik ruhunun en saf haliyle tecelli ettiği müstesna günlerdir. Bugün Türkiye’de, hangi dine veya inanca mensup olursa olsun Cumhuriyetimizin eşit oranda sahibi olan tüm vatandaşlarımız, tarih boyunca olduğu gibi aynı kaderi paylaşmakta, ortak Anadolu kültürünün verdiği ilhamla geleceğe güvenle bakmaktadır.”

vahdethaber

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Laikler dillerine dini pek almaz, bu daha cok Gulenperest bir durusa benziyor :)
Kendisi noel kutlar, HayirsizNisa adli kadin yuzlerce erkegin onunde manifesto yaparak onlara demokrasi dersi verir, Emine şerdogan gider kilise de mum yakar dilek tutar, kocasi BismiLlah der kilise acar..

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
geçen birisi insan hakları beyannamesiyle kuran daki bir takım ayetleri karşılaştırmış tabiki arada uçurumlar var benim anladığım o ki bu tutumu sergileyen herkes kuran dışı beslenen insanlar isimleri ne olursa olsun

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
münafık insanlardan ne beklenirse onu icra ediyor.gayet doğal bir davranış biçimi yadırgamamak gerekir.

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bir de sorsan bu abdullah gül'e islamcı diyorlar.Olsa olsa hıristiyancı olur bundan.Münafıkların kafirlerden neden daha aşağı seviyede olduklarını daha iyi anlıyorum artık.

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Noel Bayramı'nın ruhunu da yansıtan dayanışma, iyi niyet ve merhamet gibi değerlerimiz, hiç şüphesiz gelecek nesillere aktarılacak müşterek mirasımızın en kıymetli boyutunu teşkil etmektedir" dedi.

20111224203550-b.jpg

Tevhid dininin taşıyıcısı olan bir peygamberin doğum gününde fuhşun, alkolün ve her türlü necasetin dizboyu olduğu Putperest/pagan kültürün ürünü olan Noel'i kutlamak içerisinde çelişkiyi barındıran bir duruştur.

Gül, 24 Aralık gecesinden itibaren kutlanan Noel için yayınladığı mesajda bakın neler söyledi:

"Hıristiyan vatandaşlarımızın ve tüm Hıristiyan âleminin Noel Bayramı’nı en samimi duygularımla kutluyorum. Sevinçlerin paylaşıldığı, ailelerin, komşuların ve dostların bir araya gelerek kucaklaştığı bayramlar, aynı zamanda sevgi, saygı ve kardeşlik hislerinin, birlik ve beraberlik ruhunun en saf haliyle tecelli ettiği müstesna günlerdir. Bugün Türkiye’de, hangi dine veya inanca mensup olursa olsun Cumhuriyetimizin eşit oranda sahibi olan tüm vatandaşlarımız, tarih boyunca olduğu gibi aynı kaderi paylaşmakta, ortak Anadolu kültürünün verdiği ilhamla geleceğe güvenle bakmaktadır.”

vahdethaber
Cumhurbaskanı tayyib erdagan ;
Tum hristiyanları tebrik ediyorum..
Dedi ..
Nollerini kutluyor , bir zamanlar tewhidden dem vuruyordu.

Üst Ana Sayfa Alt