Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Açıklama (kişisel Konudur)

Ebu Ubeyde Çevrimdışı

Ebu Ubeyde

Üye
İslam-TR Üyesi
Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla...
Hamd, bizleri Müslümanlar olarak yaratan ve Cenneti kazanmamız için bizleri İslamla şereflendiren alemlerin Rabbi olan Allah'a mahsustur.
Ahiler bu forumda çok eski üyelerden biriyimdir. Nicim değiştiğinden hatırlamayan ya da tanımayan ahiler vardır. Forumdan bir hayli zamandır kişisel sağlık sorunlarımdan dolayı uzak kaldım. Bu sağlık sorununun tedavisi hala devam etmekte olup bunu tedavi süreci sıkıntılı geçmektedir. Bu süreçte Allah beni bu konuda affetsin biraz hiddetli olan yapım tedavi olduğum zamanlardan sonra tavan yapmaktadır. Bu yüzden bazen tepki gerektirmeyen konularda sert çıkışlar yapıp karşımdaki kişileri üzüyorum. Bu tarz olaylardan sonra üzdüğüm kişiden çok ben onu üzdüğüm için üzülüyorum ama olay cereyan etmiş oluyor ..
Bunları şundan yazıyorum normalde kendi özelimi dile getirmekten ya da yaşadıklarımı anlatmaktan hoşlanmam ama şunu fark ettim ne yazık ki bana değer veren önemseyen Abdulmuizz Fida ve IsLaM4eVer ahileri de hiç istemesem de üzüyorum. Bu da benim daha çok sıkıntı yaşamama sebeb veriyor..
Ahiler tepki verdiğim konularda size karşı haksızlık yapmışsam Allah için beni uyarın hakkınızı helal edin. Vallahi Allah şahittirki ben sıkıntılı bir cahiliyyeden geldim şimdi o tüm cahiliyye erkanı bir araya gelse sizin saçınız kılına değişmem..
Allaha emanet olun..

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhi biz kardeşiz hemde sadece kardeş başka alternatifimiz yok. Allah sana şifa versin. Ümmeti Muhammedin(sav) sinirlenme hastalığına da şifa versin. amin.

Üst Ana Sayfa Alt