Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ACİLEN CEZAEVİNDEKİ BİR MÜSLÜMANA YARDIM...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

adyaman

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
galiba ilk sayfada belirtilen adrese istediğimiz tablonun resmini koyup gonderiyoruz adresimizide belirtiyoruz.
fakat biz ucreti nasıl gönderecez onu bilmiyoruz

E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
galiba ilk sayfada belirtilen adrese istediğimiz tablonun resmini koyup gonderiyoruz adresimizide belirtiyoruz.

ptt nin kapıda ödemeli kargo sistemini kullanabilirsiniz.yani,mektubu gönderirsiniz sipariş ayrıntısı ile,ptt kapıda ödemeli olarak tabloyu göndermesini açıklar,teslim adresini de belirtirsiniz.ptt tabloyu teslim ederken,parayı da artı kargo alıcı veya satıcı kargo ücreti ile birlikte teslim alandan,gönderide belirtilen parayı almadan kargoyu teslim etmiyor.parayı ödedikten sonra kargoya,o kişinin hesabına ptt parasını yatırıyor yad,onun adınabekletiyor.Satan kişi ptt den parasını en fazla 2-3 gün içinde alıyor.ptt hesabı varsa gönderenin havale komisyonu çok cüzi oluyor.

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned

kardeşim sana özelden yazdım ben sana yardımcı olayım inşallah özel mesajına bak sana ayrıntılı yazayım inşallah

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
KARDEŞLER TABLO YAPTIRMAK İSTEYEN ÖNCE ARKADAŞA İSTEDİĞİ TABLONUN RESMİNİ MEKTUBA KOYARAK GEREKÇESİNİ ANLATSIN VE MEKTUBUNU AŞAĞIDAKİ ADRESE YOLLASIN VE MEKTUBUN CEVABINI BEKLESİN HER İKİ TARAF ANLAŞIRSA

MEKTUP ADRESİ:
ALICI : MEHMET REŞAT ÖZLÜ
2 NOLU F - TİPİ CEZAEVİ TEKİRDA

PARAYI BU HESABA YATIRSIN

ALICI : MEHMET REŞAT ÖZLÜ
2 NOLU F - TİPİ CEZAEVİ TEKİRDAĞ

BU KADAR ARKADAŞ PARAYI ALIR RESİM İÇİN GEREKLİ EŞYALARIDA BU PARADAN ALIR SİZE YOLLAR KARGO ALICIYA AİTTİR...

E Çevrimdışı

ebu-dücane

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ben kardeşe mektup yazdım inşallah cevabını bekliyorum okadar boş şeylere para harcıyoruz en azından bir tablom olur ve kardeşe destek olur aracı olan kardeşten Allah razı olsun

L Çevrimdışı

ladedik

Üyeliği İptal Edildi
Banned
allah razı olsun senden kardeşim umarım herkes senin gibi duyarlı olur ve olacaklarınada inanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...