Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Adli Sicil (Sabıka) Kaydı Çıkarmak Tağuta Muhakeme Olmak mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

betado

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKUM ÇOK ÇOK ACİL ÖNEMLİ BİR SORUM VAR SON 2 GÜNÜM
Abi sabıka kaydı yani sicil belgesi çıkartmak taguta muhakememidir? bi fabrikada çalışmak için bunun olması gerekiyor. çok acil biliyorum yeri deil ama şuan internet kafedeyim

B Çevrimdışı

betado

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
akhiler çok acil cevap verebilirmisiniz sicil belgesi diğer adıyla sabıka kaydı almak taguta muhakememi

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Özelden cevap verildi.

Bilmeyen kardeşlerde e devletten bu işlemi yapabilir

B Çevrimdışı

betado

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
akhi saolasın birşey daha sorucaktım tamam onu e devletten hallederim ben şuan endüstri meslek lisesi mezunu sayılırım zaten liseden sonra müslüman oldum elhamdüllillah akhiler askerliği tecil ettirmek amacı ile yahut bu fabrikaya girmek amacı ile okuldan belge alablirmiyim yani benim 1 dersim kaldı okul bitti ama işte okuyo gözüküyorum galiba akhiler çok acil cevap lazım gene netteyim .

ha bide askerliğim tecil olduguna dair belge getir diyorlar onun içinde askerlik şubesine gidebilirmiyim saolasın tekrardan.

I Çevrimdışı

isimsiz_mucahid

Bu hesap kullanılmamaktadır!!!
İslam-TR Üyesi
akhi saolasın birşey daha sorucaktım tamam onu e devletten hallederim ben şuan endüstri meslek lisesi mezunu sayılırım zaten liseden sonra müslüman oldum elhamdüllillah akhiler askerliği tecil ettirmek amacı ile yahut bu fabrikaya girmek amacı ile okuldan belge alablirmiyim yani benim 1 dersim kaldı okul bitti ama işte okuyo gözüküyorum galiba akhiler çok acil cevap lazım gene netteyim .

ha bide askerliğim tecil olduguna dair belge getir diyorlar onun içinde askerlik şubesine gidebilirmiyim saolasın tekrardan.
Dini kendine zorlaştırma akhi bunlarda bi beis yok senin dediklerine bakarsak devlet hastanesine gitmememiz lazım biz bunları red etmişiz ama nekadar ayrı olsakta iç içe yaşıyoz mahkemeye verme askere gitme yani bunların sisteminin içine girme diğerleri olabilcek şeyler Rabbim iyiliğini versin inşallah bişey olursa bana özelden yaz ben gündüzleri sürekli aktifim inşallah...

B Çevrimdışı

betado

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
AKHİ Selamun aleykum vallahi kütahyadayım sorabilecek kimsemde yok ailem müşrik 1 tane müslüman arkadaş yok inşaALLAH hicret edicem ama akhi parasız olmuyor ailenin geliriyle yaşıyordum ALLAH affetsin. Akhi çok saol ama işte bende şüpheleniyorum akhi yani bundan önce mumsema sitesinde yıllarca takıldım sonra oradan bana süresiz engel attılar zaten diyanet imamları var orda her neyse akhi ben askere gitmeyi ve mahkemeye gitmeyi küfür görüyorum. OKUL meselesinde kafam karışık tam anlayamadım . AKHİ ASKERLİĞİ nasıl tecil ettireblirim bir nasihat verseniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt