Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ağır Metal, Kimyasal Detoksu/Aşı Detoksu

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Kullanan birinden duymak güzel. Bu tarz bilgilere rastlasam da, tamamını "o ne ki?" diye araştırmak üzere gerilere attığımdan (ve tabi bir türlü sıra gelmediğinden) öylece kalıyorlardı )

Bu arada yukarıdaki homeopati ile ilgili şunu bulmuştum, geçen galeri temizliğinde çıktı ) (Sil sil bitmiyorlar, ne bulsam ekran görüntüsü almışım)

Ekli dosyayı görüntüle 28814

Araştırmadan inanmamanın önemi; anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz )

Nihayetinde herkesin kendine gore bi araştırması var, sosyal medya verilerine pek guvenmiyorum ben canli kanli en azindan isinde uzman kisilerin tavsiyesi olmali bana gore. Misal kil detoksunu yaptim iyi geldi ozellikle bogaz enfeksiyonu burun tikanikligi burna cekip gargara yapinca etki ediyor. Bende ise yaradi ama başkasını bilemem

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Nihayetinde herkesin kendine gore bi araştırması var, sosyal medya verilerine pek guvenmiyorum ben canli kanli en azindan isinde uzman kisilerin tavsiyesi olmali bana gore. Misal kil detoksunu yaptim iyi geldi ozellikle bogaz enfeksiyonu burun tikanikligi burna cekip gargara yapinca etki ediyor. Bende ise yaradi ama başkasını bilemem
Aynen kardeşim, birçok yönden araştırma yapılması şart. Özellikle alerjik bünyeler (süte, yumurtaya vs bile alerjisi olanlar) çok daha iyi araştırmak zorunda; ki araştırılsa bile çoğu kez de denemeden bilinemiyor maalesef.

Üst Ana Sayfa Alt