Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Ahraruş Şam’dan Fetö Örgütünün Darbe Girişimi Hakkında Açıklama

S Çevrimdışı

Salim Suheyb

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
herkes teker teker dökülüyor. burada olamayanları anlarım da peki burada olanlara ne oldu da bu imtihanı kaybettiler.

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
Bakın aga ben iki gündür adam akıllı hiçbir yere çıkmadım.ne meydanlara gidip slogan attım ne başka birşey.ama ben ya da başkası darbeye karşı meydanlara insanların toplandığı alana gitsem demokrasiyi laikliği mı savunmuş olurum ? Halktan kim demokrasi demokrasi diye bağırır abi kemalistler vs. dışında.tvdekiler ve siyasilerin ağzı o.

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bakın aga ben iki gündür adam akıllı hiçbir yere çıkmadım.ne meydanlara gidip slogan attım ne başka birşey.ama ben ya da başkası darbeye karşı meydanlara insanların toplandığı alana gitsem demokrasiyi laikliği mı savunmuş olurum ? Halktan kim demokrasi demokrasi diye bağırır abi kemalistler vs. dışında.tvdekiler ve siyasilerin ağzı o.

T.C. seni davet ediyor diyor ki demokrasi ve milli irade için sokağa çık, sen de çıkıyorsun. Sence savunmuş oluyor musun, olmuyor musun.

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
T.C. seni davet ediyor diyor ki demokrasi ve milli irade için sokağa çık, sen de çıkıyorsun. Sence savunmuş oluyor musun, olmuyor musun.
Subhanallah. Tc nin diyaneti günde 5 kere camiiye çağırıyor ben de Namaz kilmak icin gidiyorum. Ben tc icin mi gidiyorum ?

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben tc'nin bu çağrısını dahi duymadan asker daha da azgınlaşıp namusuma el uzatmasın diye çıkacağım ama milli irade için çıkmış olacağım öyle mi ? İTTEKULLAH

Kardeş çık zaten, çıkma diyen mi var? Ama tutupta Muhafazakarlarla çıkma, Kemalistlerle çıkma, Türkçülerle çıkma, Kürtçülerle çıkma, Muvahhidlerin suyu mu çıktı?

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
:) yok kardeşim ben o davete icabet niyetiyle çıkmıyorum.sen tek kaldığında muvahhidliğin nereye gidiyor ? Siz suyu çıkmamış muvahhidler ne yaptınız bugün ?

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:) yok kardeşim ben o davete icabet niyetiyle çıkmıyorum.sen tek kaldığında muvahhidliğin nereye gidiyor ? Siz suyu çıkmamış muvahhidler ne yaptınız bugün ?

Kardeş ben dernek başkanı mıyım?:) Emin ol bulunduğumuz yerde eylem yapılsa katılırdım. Olmadığı için katılmıyorum.

toprak56 Çevrimdışı

toprak56

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İşide kızıp duruyordum, yayınladığı bildiriyi ben öteki islami cemaatlerden de beklerdim.

a1161e96-7e69-4f60-bc5c-0fedcd53bc91.jpg

Bozuk saatlerde günde 2 defa doğruyu gösterebiliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
IŞİD Türkiye'deki Darbe Girişimine karşı mensuplarını uyardı
IŞİD'in Türkçe yayın yapan sosyal ağı Darul Hilafe "Türkiye'deki Olaylar Hakkında Duyuru" hakkında bir bildiri yayınladı

Türkiye'de yaşanan Darbe girişimi ardından sokaklarda halkın olası darbeye karşı nöbeti IŞİD tarafından böyle duyuruldu.

Ülke genelinde 161 kişinin hayatını kaybettiği 2839 kişinin gözaltına alındığı ve halen gözaltı dalgasının genişletilerek devam ettiği söz konusu darbe girişimi hakkında IŞİD'den açıklama geldi.

IŞİD söz konusu olayı mensuplarına şöyle duyurdu.

a1161e96-7e69-4f60-bc5c-0fedcd53bc91.jpg

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İşidcıler haberlınklerını paylasanları bıle
Kabul etmıyor Allahualem tekfır edıyor
Haberlerıde ızlemeyecekler
Beyınlerı nerden calısıyorsa
Hoş yeşıl ısıkta geçenlerı tagutun hukmunu kabul ettı dıye tekfır eden beyınler tv haberlerını ızleyenlerıde tekfır eder..

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Işide karşı savaşan zaten herkes "kafir". Işide karşı savaşan "hakka" karşı savaşır. Işide karşı savaşan şeriatı istemez. Çünkü herşeyin ölçüsü ışiddir. Neyse ışid denilince kızgınlık moduna geçiyorum.

Üst Ana Sayfa Alt