Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Akabe Vakfı Kur'an Okulları Müdüresinin Öz Oğluna Yaptığı Zulûm

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Akabe Vakfı Kur'an Okulları Müdüresinin Öz Oğluna Yaptığı Zulûm

Akabe Vakfı Kur'an Okulları Yöneticisi Zeynep Çakıl ve Eşinin
İnancımdan Dolayı Bana ve Aileme Yaptığı Zulûm

Anne Zeynep Çakıl
çakıll.jpg

Son düzenleme:
Tevhid yolunda Çevrimdışı

Tevhid yolunda

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Böyle anne olmaz olsun.
İnsan, kendi oğluna böyle zulüm yapar mı? Ben bu kardeşimizin yerinde olsam bu kadını annelikten reddederim..

Muvahhîd! Çevrimdışı

Muvahhîd!

Ham düşünceleri, ancak akıl pişirir!
İslam-TR Üyesi
Mus'ab b. Sad'dan, o da babasından -Allah ondan razı olsun- şöyle dedi:

Onun hakkından Kur'an'da bazı ayetler inmiştir. O şöyle dedi: Sa'd'ın annesi oğlu dininden dönene kadar asla konuşmayacağına ve yiyip içmeyeceğine dair yemin etti Annesi ona dedi ki:

-Sen Allah'ın anne ve babana iyilik yapılmasını emrettiğini söyledin. Ben senin annenim. Ben sana dininden dönmeni emrediyorum.

Sa'd'ın annesi bu şekilde üç gün kaldı. Sonunda açlık ve susuzluktan dolayı bayıldı. O kadının 'Umâra adındaki oğlu kalktı ve ona su verdi. Bunun üzerine kadın Sa'd'a beddua etmeye başladı. Bunun üzerine Allah 'Azze ve Celle' şu ayeti indirdi:

Eğer anne baban, hakkında bilgin olmayan bir şeyi bana ortak koşman için seni zorlarlarsa bu durumda onlara itaat etme ama yine de onlara dünyada iyi davran (Lokman/15)

[Muslim/1748]

ebu el-fadl Çevrimdışı

ebu el-fadl

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
musab bin umeyr geldi aklıma annesi bir kolundan çekiştiriyordu atalarının dinini değiştirme onlar senin beynini yıkamışlar diyordu. musabı hapsediyordu ama ne fayda iman ateşi düşmüştü birkere yüreğine... bana öyle geliyorki bu ailesi bu kardeşin piskolojisini baya bi bozmuş. umarın ailesinin idda eddiği tarzda bir şiddet olayı da yoktur. Allah cc. yaar ve yardımcısı olsun. müslüman birinden piskolojik destek almasında fayda görüyorum. bu hususta da kardeşimize destek olunması gerektiğini düşünüyorum. en azından onu bu sıkıntıdan kurtarmak için çocukların eğitimine sponsor bulunabilir. ki özel bir okulda eğitim alabilsinler.

Abdulmuizz Fida

Admin
İSLAMOĞLU TARİKATI GERÇEKLERİ VE SON YAŞANANLAR(VAKIF MÜDİRESİ ZEYNEP ÇAKIL 2.SUÇ DUYURUSU AÇTI!!!)
31. 05. 2020

Abdulmuizz Fida

Admin
MUSTAFA İSLAMOĞLU ve AKABE VAKFI, GERÇEKLERİ SÖYLEDİĞİM İÇİN DAVA AÇTI
SON GELİŞMELER!

23. 07. 2020

Abdulmuizz Fida

Admin
AKABE VAKFI YÖNETİCİSİ ZEYNEP ÇAKIL'IN,
OĞLU AMMAR ÇAKIL VE AİLESİNE BÜYÜK ZULMÜ VE İFTİRALARI!

Abdulmuizz Fida

Admin
Çocuklarıma Hasret Kaldım Bitsin Artık Bu Zülüm Yeni Video

8 Şub 2022

Abdulmuizz Fida

Admin
SON GELİŞMELER!!!ZULÜM DEVAM EDİYOR.
AKABE VAKFI YÖNETİCİSİ ZEYNEP ÇAKILIN ZULMÜ,ÇOCUKLARIM ESİR!!!!!

14 Şub 2022

AKABE VAKFI KURAN OKULLARI YÖNETİCİSİ ZEYNEP ÇAKILIN ZULMÜ DEVAM EDİYOR EVLATLARIMI ALAMADIM HALA!!!
16 Şub 2022

Üst Ana Sayfa Alt