Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Akhiler Program Öğrenmek Isteyenlere 3dsmax Ve Autocad Anlatımı

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
islamic world Çevrimdışı

islamic world

Üyeliği İptal Edildi
Banned
3ds max ve audocat programı ne yapar?

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
3ds max ve audocat programı ne yapar?

3ds max istediğin her şeyi çizebilirsin iyi öğrenmen durumunda. şu an çizgifilmlerde ki karaterlerden tut oda tasarımlarına bina tasarımlarına şehir tasarımlarına kadar her alanda kullanılıyor.

auto cad ıse genel olarak bina için proje çizimi.

islamic world Çevrimdışı

islamic world

Üyeliği İptal Edildi
Banned
3ds max istediğin her şeyi çizebilirsin iyi öğrenmen durumunda. şu an çizgifilmlerde ki karaterlerden tut oda tasarımlarına bina tasarımlarına şehir tasarımlarına kadar her alanda kullanılıyor.

auto cad ıse genel olarak bina için proje çizimi.

Eğer teknik bilgin varsa İngilizce de biliyorsan sana bunlardan çok iyi kazanacağın bi site önerebilirim.
Ben İngilizce biliyorum ama böyle programlara yönelik becerim yok.
Bi logo tasarımına 100 dolar veriyorlar..

Böyle üst düzey projelere bin dolar falan veriyorlar...

Yok İngilizce bilmiyorsan birlikte iş yapabiliriz.

Biraz iş teklifi oldu ama :)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
3ds max ile amblemin kralını yapabilirsin :) yok ben daha hakim değilim bunlara

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
çok faydalı bir paylaşım olmuş.Hebbit kerrih akhimize teşekkür ediyorum hebbit kerrih akhi'ye selam paylaşıma devam :)

bu arada islamic world kardeş bende bilgisayar programcılığı mezunuyum.Lakin bilgim çok az hatta yok denecek kadar. Kendimi geliştiriyorum.Freelance(serbest çalışma) yöntemiyle çalışmayı düşüyorum.Belki ileride teknik beceri seviyesini yükseltebilirim.O sebeple bana özel mesajdan o sitenin linkini atabilsen çok iyi olurdu.İş yaşamımda gerekebilir böyle siteler.

Muhammed Faruk Çevrimdışı

Muhammed Faruk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Autodesk 3ds Max ve AutoCAD gibi sahipli,kapalı kaynak programları şiddetle tavsiye etmememe rağmen madem öğrenmek isteyenler var diye bende bir yerde gördüğüm Çizgi Tagem eğitimlerini paylaşayım belki faydalanan olur.
3ds Max 2011 Temel Eğitimi: http://e-icerik.ulakbim.gov.tr/tagem/1-6/index.htm
AutoCAD 2011 Temel Eğitimi: http://e-icerik.ulakbim.gov.tr/tagem/1-6/autocad.htm

Yine söylüyorum bunlar yerine bunların alternatif(ücretsiz ve açık kaynak) olanlarını her zaman tercih edin inşAllah.

3ds Max alternatifi: Blender
AutoCAD alternatifi:FreeCAD,DraftSight,BRL-CAD,LibreCAD,QCAD,OpenSCAD( Artık hangisi sizin işinizi görüyorsa)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
autocad indirecek kardeşlere yol gösteririm hatta okul şifremi veririm 3 yıllık ücretsiz indirebilirler