Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aklımdaki Akhi (üye)

E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

Allah'ım Kalplerimizi Cihadda Sabit Kıl Amin.
İslam-TR Üyesi

''Benim öyle kardeşlerim varki,onları anam doğurmamıştır'' Hasan'ı Basri (rh.a).
Allah için sevmek böyle olsa gerek 2 3 gün uzak kalınca benim gibi birini bile özleyen bir kardeşim varmış çok mutlu ettin beni Kardeşim Muhammed Taha Allah razı olsun,Allah seni sevsin,seni Cennet'ine alsın İnşaAllah AMİN.:)
:) İşin mutluluk kısmını geçince çalışmaya başladım kardeşim o yüzden giremeyeceğim artık fazla akşamdan akşama artık İnşaAllah...:(

ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
''Benim öyle kardeşlerim varki,onları anam doğurmamıştır'' Hasan'ı Basri (rh.a).
Allah için sevmek böyle olsa gerek 2 3 gün uzak kalınca benim gibi birini bile özleyen bir kardeşim varmış çok mutlu ettin beni Kardeşim Muhammed Taha Allah razı olsun,Allah seni sevsin,seni Cennet'ine alsın İnşaAllah AMİN.:)
:) İşin mutluluk kısmını geçince çalışmaya başladım kardeşim o yüzden giremeyeceğim artık fazla akşamdan akşama artık İnşaAllah...:(
Dualarına tüm kardeşlerim için amin abim. Allah yardımcın olsun :)

A D A M S I N

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Baska kim kaldı ..??
daha cok kardesım var da ya nıcklerı degısmıs yada bulamadım.

Ramazan dakı o kardeslerın cogu yok.
Gercı normal herkezın kendıne has bır yasamı var.
ALLAH zulcelal hepsıne kendısının razı olacagı ameller ıhsan eylesın.

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Son düzenleme:
heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye