Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Alimlerden Birleşme Çagrisi (hayirli Uzlaşma Insiyatifi )

F Çevrimdışı

furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hayirli Uzlasma insiyatifi

Ulema tarafindan baslatilan Hayirli Uzlasma insiyatifi Suriye&Irak'taki tum gruplarin aralarindaki catismalarin durdurulmasini ongoruyor.
Haçli koalisyonuna karsi taraflar ateskes yapip ENSARUDDIN cemaati baris gucu konumunda olup anlasma saglanacak.
Ve bu anlasma yi kabul edenler 3 gun icinde resmi cevap vermeleri gerekir.

Suriye de muslumanlar guruplara ateskes cagrisi yenilendi. imzalayanlar

1-Ebu muhammed makdisi

2-Ebu katade filistini

3-Hani sibai

4-Dr Abdullah Muhaysini,

5-Ebu'l Vefa el Tunisi

6-Omer Haddusi

7-Tarik Abdulhalim

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben bu çağrıya cevap vereceklerini ümit ediyorum, artık cepheler çoğaldı, en azından arkalarını sağlama almaları gerek. Bu arada ÖSO'nun kurucularından Riyad al-Esed'in Suriye Sahvesi rolünü reddettiğini açıklaması önemli. İnşallah tüm bu gelişmeler en azından bir ateşkese öncülük eder.

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben bu çağrıya cevap vereceklerini ümit ediyorum, artık cepheler çoğaldı, en azından arkalarını sağlama almaları gerek. Bu arada ÖSO'nun kurucularından Riyad al-Esed'in Suriye Sahvesi rolünü reddettiğini açıklaması önemli. İnşallah tüm bu gelişmeler en azından bir ateşkese öncülük eder.
o adam benide çok şaşırttı

Üst Ana Sayfa Alt