Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Allah Onları Kahretsin - Suriye Çalısması islam.tr.net sunar

T Çevrimdışı

tayirco

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
gordumki yukarda yazdiklarimicin hemen tekvir etinis iste binari yazmistim yukarda resimde gordum kadar bunlara kafir diyorsunus evet kabul ediyorum akidideleri bozuk ama surede cihad diyosunuz size soruyorum mualifler 100 sekseni yabanci yani suriye uyruklu deil AMERIKA VE ISRAIL IN soktu ajanarla dolu suriye ve sozde cihad kardeslerim uyanin bunar hep AMERIANIN VE ISRAILIN OYUNARI.... size tekvir konusunda tavsiyem tekvir metotlarini orenin neyse... Ey İman edenler! Allah yolunda cihada çıktığınız zaman, mümini kâfirden ayırmak için iyice araştırın. Size selam veren kimseye, dünya hayatının menfaatini gözeterek, "Sen mümin değilsin" demeyin. Allah katında çok ganimetler var. İslâm'a ilk önce girdiğiniz zaman siz de öyle idiniz. Sonra Allah size lutufta bulundu. Onun için iyice araştırın. Şüphesiz ki Allah, yaptıklarınızdan haberdardır.Nisâ / 94.... ve ukardaki resimde taip erdoani gormrdim israil basbakanini gormedim amerika basbakanini gormrdim suryede cihad var diyorsunus müslüman müslümanai öldurunce cihad edilmes cihad var evet ama suryede deil filistinde afganistanda cecenistanda kardeslerimis kafilerle savasiyor .ve selam

Üst Ana Sayfa Alt