Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Allah'ın Varlığını Hissetmek İçin Ne Yapmalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

Tevhid34

Üye
İslam-TR Üyesi
Birçok sahih zikir var dediniz "sabah akşam zikirleri" dışında bildiklerinizi de yazabilir misiniz? Sizin bildiğiniz benim bilmediğim varsa diye sormak istedim.
Günümüzde
Anne baba dine saldırmıyorsa
Günümüzde Şeriata tam uygun devlet var mı Taliban yakın zamanda İslami emirlik kurdu ama bir hoca Türkiye halkına müsluman dediği için tevhidi cemaat değil dedi Suudi arabistan zaten abd güdümünde Brunei akide olarak nasıl ordada varmış şeriat bir videoda gördüm Işid için yine bir hoca akidesi bozuk dedi bilgim yok ondan soruyorum Medyada objektif bilgi olmuyor genelde

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
birde kafama takılan ben şimdi

Peygamberimiz bir hadisinde müşrikler arasında yaşayan her müslümandan beriyim diyor şimdi her yer küfür diyarı o zaman bile Müslüman şimdiden daha fazlaydı
Konu başlığından alakasız ve chat tarzı gereksiz sayıda mesaj yazımından dolayı konu kilitlenmiştir.

Kardeşim, merak ettiğin soruları forumda taratmadan yeni konu açma ve konu başlığı ile alakalı yazman gereken hususları da tek mesajda belirt..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt