Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Alp Arslan Kuytuldan Dan Bir Taziye Mesajı Beklerdim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sicin Çevrimdışı

sicin

Üyeliği İptal Edildi
Banned
evet alp arslan kuytuldan dan bir taziye mesajı beklerdim? isterdimki bir taziye mesajı yayınlasınlar çünkü bir müşrik onlara göre belki mücahid bir erbakan için dahi elemlerini hüzünlerini paylaştıkları taziye mesajı yayınladılar ama bakıyorumda yeryüzünün yaşayan reyhanı incisi şehid şeyh üsame bin laden( rahman onun yerini firdevs eylesin şehadetini mübarek kılsın inşaallah amin)bir taziye mesajı yayınlamadılar evet sizlerin asrın dalkavukları bir iki kelime sert sözler ile rabbani olduğunuzumu sanıyorsunuz eğerki öyle olsaydınız bir taziye mesajı yayınlardınız hani nerede sizin rabbaniliğiniz tüh olsun sizlere tüüüh olsun sizlere asrın belamlarına tühler olsun yazıklar olsun rabbim şeyhin ailelerine silah arkadaşlarına kadim dostlarına ve biz sevenlerine sabırlar versin aminbaşımız sağolsun dicem ama inşaallah rahman bu başı yoluna kurban kılsın amin

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
evet bende siteye baktım yok soru cevap bölümünü bekliom bin ladin için ne diyecek ?

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
7484
Allah seni ıslah etsin. basiret versin . Cihadın hakikatından "habersiz cahil" yada "Gizleyen belam"

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
BUNLAR TOPLUMDA ŞİŞEN YERLERDE GAZ ALMADA KULLANILAN VALFLER GİBİDİR AHİM ....

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bunun (alparslan kuytul) birde Şehid Usame bin Ladine ben tanımıyorum , 11 eylülde duydum demesiyle cihadla alakasını ortaya koymuş ve usama bin Ladinin amerikan ajanı kafir olduğu imasından bulunmuştur.
O videosunu bulanlar var ise buraya koyabilirse çok güzel olur.

M Çevrimdışı

mervanbinmübarek

Üyeliği İptal Edildi
Banned
RABBIM saha kalkipta sevinenlere cezalarini versin RABBIM bütün müslüman kardesleime sabir versin rabbim bizi affetsin

S Çevrimdışı

Sebuhi

Üye
İslam-TR Üyesi
karesh sen hangi delille ona belam diyorsun?Usameye hakaret etse bile o bunu kufre sokmaz.

----------------------------------------

Abdulmuizz Fida

Zan ile tekfir olmaz. Dediğim
Allah seni ıslah etsin. basiret versin . Cihadın hakikatından "habersiz cahil" yada "Gizleyen belam"
dır. Cihadın hakikatinden Habersiz cahil olabileceğine neden gözünü yumuyorsun?

I Çevrimdışı

isllamm

Üyeliği İptal Edildi
Banned
7484

..hakkı apaçık bildiğin halde korkaklık yapıyosun..Allah'tan kork..Amerikadan değil..

H Çevrimdışı

hido79

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Abdulmuizz Fida

Hido alakasız (mason kafir demirel) kıyaslamalar yapma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...