Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Alparslan Kuytul'dan Gezi parkı yorumu :))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hoşgeldin:) Gİtme o zaman

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

ben seni en çok ne zaman seviyorum biliyormusun??? banlandığın zaman...

sana geçen kapak gibi yapıştırğım laflar az mı geldi????

sen ne biçim müslümansın ettiğin küfürlerle hava atıyorsun, öyle mi? Ettiğin küfürler söz söyleme acziyetini ortaya koymuştur.. Sen bana kapak olduğunu düşünüyorsun ama ben senin şeytanın maskarası haline geldiğine şehadet ediyorum. Unutma o ettiğin küfürlerde yazıldı amel defterine. Adam tevbe etmek şöyle dursun bir müslümana ettiği küfürle böbürleniyor. Bu ne biçim ahlak anlamadım?

hem bence senin avatarına en iyi şu resim (sana ve yapına en uygun) gider:
tavuk-civciv.jpg

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben daha bir sene öncesine kadar afganistan'da savaş olduğunun bile farkında değildim. Başkalarının terörist dedikleri benim hayatımda en küçük bir zerreye sahip bile değildi. Yani anlamsızdı bu olaylar. Ve tabi ingilizlerin Necdt'li Muhammed'e yaptıklarını da bir kitaptan okumuştum. (İngiliz casusunun itirafları) Bunun gibi insanların canına kıyanlar ve peşlerinden gidenler bana ne kadar da çirkin geliyordu.

Sonraları bir akrabamın tavsiyesiyle tevhidle tanıştım. Araştırdım, araştırdım... Bana Ebu Hanzala önerilmişti. Fakatben Ebu Hanzala'dan hiçbir şey alamadım. Daha sonraları Ahmet Kalkan'ı izlemeye başladım. Beni gerçekten tevhidle tanıştıran Ahmet Kalkan'dı. Bunun nedeni de kibar olmasıydı. HAni peygamber efendimiz çok güzel belagatliydi ya. İşte ondandı belki. Ebu hanzala ile Ahmet Kalkan aynı şeyden bahsediyorlardı fakat birisi daha etkili olmuştu. Sonra pressmedya.com, jihadmin.com, incanews.com ve en sonunda islam-tr.org siteleriyle tanıştım. Aklımdaki birçok soru işaretini buralarda çözüme kavuşturdum.

Artık ben de bir tevhid ehliyim elhamdulillah. Imanımı taklidi değil, tahkiki yaşıyorum. Ve şimdi gözümde tevhid ehlinden daha sevimli kimse yok. Günahlarım olabilir ama doğru akideye ulaştıran allaha hamd olsun. Kur'an ve sünnet dışındaki her şeye de ben de artık Lâ diyorum. İftiracı, tiksindirici, allah adına yalan uyduranlara artık ben de la diyorum.
Hoşgeldin ahi aramıza.

E Çevrimdışı

Et Tevhid vel Cihad

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
FORUM YÖNETİCİSİ ARKADAŞLAR SİZ BU SAKALLI DENEN ŞAHSIN SALDIRGAN VE HAKARET EDİCİ YORUMLARINA NE KADAR DAHA İZİN VERECEKSİNİZ BU ŞAHSA BU KADAR TAHAMULUN NEDENİ NEDİR ANLAMIS DEGİLİM ALLAHU ALİM ADMİNDEN DEN BAŞKA HERKESE ÇATTI BU ŞAHSA YA NASİHJAT EDİN YADA POSTALAYIN GİTSİN AKSİ TAKDİRDE SIRF BU ADAMIN SALDIRGAN KİŞİLİGİ YÜZÜNDEN FORUMA GİRMEK İSTEMİYORUM ŞAHSEN. SAKALLI SEN BU PİSKOLOJİ GİT CİHAD ET KAFİRLERE KARŞI BURDA MÜSLÜMANLARA DİLİNLE EZA ETMEKTEN COK DAHA HAYIRLIDIR...

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
senin gibi pislikler anca öyle şeylerden anladığı için söylediğim şeyleri savunuyorum. ve tekrar tekrar söylüyorum sen kimsin be bizim yazdığımız söylediğimiz şeyler amel defterine yazılıyorda seninki nereye yazılıyor.... emri bil magruf yapman için önce senin uygulaman gerekir.... senin seviyene daha fazla inmemek için susuyorum yoksa sana, senin anlayacağın dilde iyi laf söylerdim.

E Çevrimdışı

Ebu Katade

Guest
FORUM YÖNETİCİSİ ARKADAŞLAR SİZ BU SAKALLI DENEN ŞAHSIN SALDIRGAN VE HAKARET EDİCİ YORUMLARINA NE KADAR DAHA İZİN VERECEKSİNİZ BU ŞAHSA BU KADAR TAHAMULUN NEDENİ NEDİR ANLAMIS DEGİLİM ALLAHU ALİM ADMİNDEN DEN BAŞKA HERKESE ÇATTI BU ŞAHSA YA NASİHJAT EDİN YADA POSTALAYIN GİTSİN AKSİ TAKDİRDE SIRF BU ADAMIN SALDIRGAN KİŞİLİGİ YÜZÜNDEN FORUMA GİRMEK İSTEMİYORUM ŞAHSEN. SAKALLI SEN BU PİSKOLOJİ GİT CİHAD ET KAFİRLERE KARŞI BURDA MÜSLÜMANLARA DİLİNLE EZA ETMEKTEN COK DAHA HAYIRLIDIR...

vallahi bende bu soruyu çok merak ediyorum....

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Et-tevhid vel cihad inan bana ben kafirlerin kanından oluşan büyük (100.000.000m2) bir gölet yapmak istiyorum ama bekliyorum fazla detay senle paylaşamam kusura bakma.

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu Yusuf piskolojik bir durum yok Elhamdulillah. Moralim bozulduğunda Kur'an okurum geçer biiznillah. Elhamdulillah Kur'an'a bağlandım Allah bana hep yardım etti ve sırtım yere gelmedi. Sadece Allah'a güvenmek esastır bu insanı bütün dertlerden kurtarır. Müslüman hayatını Allah için yaşamalı, hayatını müslümanlara bir yardımı olması için harcamalı. Hedef şöyle olmamalı: evim olsun, oğullarım olsun, arabam olsun, güzel ve temiz işim olsun gül gibi geçinip gideyim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt