Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Amcamın Üstünde Büyü mü Var?

U Çevrimdışı

ufuk1985

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Öncelikle selamın aleyküm değerli insanlar. Benim sorum amcamla alakalı. eskiden işinde gücünde hiç bir şekilde şiddete başvurmayan , içki içmeyen, küfür etmeyen bir insandı. ama son yıllarda inanılmaz derece de değişti. Bütün parasını savuran, önüne gelenle kavga eden, herkesin kalbini kıran, ertesi güne kadar içen bambaşka bir insan oldu. yani size şöyle söyliyim , yıllarca birini tanıdığınızdan öyle eminsiniz diyelim ve bu adam bir gün öyle kötü şeyler yapan bir insana dönüşüyor ki şaşırıyorsunuz.

Sürekli böyle bir kurtulma arzusu varmışta bu şeylerden bir türlü bişey onu bırakmıyormus gibi konuşuyor amcam arkadaşlar. " Ben kafayı yedim , Bana ne oldugunu bilmiyorum, "nasıl böyle bi adam oldum" diyor sürekli. Yani yaptıklarının hiç bir şekilde farkında değil.

Ve öylesine kötü şeyler yapıyorki kendine ve çevresine. Bütün insanlar ona olan saygısını yitirmeye ve sadece "parası" yüzünden ona katlanmaya başladılar. her gece pavyona gidiyor, öz annesine küfürler ediyor, sabahlara kadar bağırıyor sokaklarda evinde. mesela her içtiğinde annesine gidiyor sabahalara kadar bagırıyor kapısında ve içiyor annesının evinde.... Ya nasıl anlatıyım bunun gıbı inanamayacagınız bir sürü şey var.

nedir bu arkadaşlar sizce? bir insan niçin böyle şeyler yapmaya bir zaman sonra başlar ? işiyle alakalı hiç bir sıkıntısı yok maddi durumu iyi onuda belirteyim.. yardımcı olursanız çok sevinirim..

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aleykumusselam.

ezan okunduğunda veya yanında kur'an okunduğunda ki halini gözetleyin.Ayrıca bir suya şifa ayetlerini okuyup içirin.Bu iki durumda da rahatsızlık belirtileri var ise rukye yaptırmanızda fayda görüyorum.

Üst Ana Sayfa Alt