Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Anıtkabir'de Ilginç Bir Tapınma Eylemi...

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
S Çevrimdışı

sehit58

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Cehalet mazeret mi yoksa? :)
Cehalet mazeretse bunların bu hareketten de cahil olmaları lazım. Her haltı biliyorlar. Putun önünde eğilmeyi, onu tazim etmeyi, yumruklarını kalplerine koymayı, istiklal marşını, bağlılık yeminini, bıyık bırakmayı biliyorlar.

İbni Hazm r.a dediği gibi, bunlar dünyalık her haltı bilirler. bir tek dinlerini öğrenmekte cahiller.
İmam Birlivi Vasiyetname : Tahkir edilene tazim ve tazim edilene tahkir etmek küfürdür.

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Irka tapınıldığını gerçekten bilmezdim ta ki Konya'da üniversiteye gidince, T.Dili hocasının Türkleri anlatırkenki heyecanı, ses tonu, gözlerinin parlaması filan...adam kalkıp gerçek türklerin kafatasının arkası geri doğru çıkıntılıdır o çıkıntı olmayanlar asla Türk değildir, bilimsel olarak açıklanmış filan demişti.

Zaten bunlar bir kurt ve bir insandan ürediklerine inandıkları için kurdu ve kendi ırklarını üstün sayarlar, yarı hayvan yarı insanlar, şu ünlü destanlar var türeyiş destanında son bir türk kalmıştır yerüzünde ve asena adlı dişi kurtla çiftleşir ve türk ırkı yeniden oluşmaya başlar der bir diğer destan daha korkunç onda da son bir türk kadın kalmıştır ve o da erkek bir kurt ile evleniyo türkler öyle türüyo filan..işte böyle ilginç bir inanışları var, tüm insanlar insan olan bir anne ve bir babadan türemişken Türkler bir kurt ve bir insandan türediklerine inandıkları için üstün bir ırk olduklarına inanırlar. Daha saçma ve uçuk olanları da var yani.

Yazık işte

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Türkler İslam olunca şan ve şeref kazanmışlar..bunlarsa Türklerin cahiliye döneminde kalmışlar..bir şey daha söyliyeyim eğer bunlarda mevcut imkanlar olsa ısıde rahmet okuturlar..

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
Irka tapınıldığını gerçekten bilmezdim ta ki Konya'da üniversiteye gidince, T.Dili hocasının Türkleri anlatırkenki heyecanı, ses tonu, gözlerinin parlaması filan...adam kalkıp gerçek türklerin kafatasının arkası geri doğru çıkıntılıdır o çıkıntı olmayanlar asla Türk değildir, bilimsel olarak açıklanmış filan demişti.

Zaten bunlar bir kurt ve bir insandan ürediklerine inandıkları için kurdu ve kendi ırklarını üstün sayarlar, yarı hayvan yarı insanlar, şu ünlü destanlar var türeyiş destanında son bir türk kalmıştır yerüzünde ve asena adlı dişi kurtla çiftleşir ve türk ırkı yeniden oluşmaya başlar der bir diğer destan daha korkunç onda da son bir türk kadın kalmıştır ve o da erkek bir kurt ile evleniyo türkler öyle türüyo filan..işte böyle ilginç bir inanışları var, tüm insanlar insan olan bir anne ve bir babadan türemişken Türkler bir kurt ve bir insandan türediklerine inandıkları için üstün bir ırk olduklarına inanırlar. Daha saçma ve uçuk olanları da var yani.

Yazık işte
:) kardeşim onlar destan efsane bildiğin gibi.gerçekten inandıklarını sanmıyorum.kendi uyduruktan davalarının bir parçası işte.eğer gerçekten inaniyorlarsa en azından bir kuyrukları olmalı.kurtlar sadece bıyıklı değil ya :) Allah affetsin
bunlar demirden dağı da eritmişler zamanında ha adamlara söz söyleme ;)

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
uuuuuuuuuuuuuuu (Kurt uluması :) ) anlaşılmamıştır diye yazayım dedim...

abdullah13 Çevrimdışı

abdullah13

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:) kardeşim onlar destan efsane bildiğin gibi.gerçekten inandıklarını sanmıyorum.kendi uyduruktan davalarının bir parçası işte.eğer gerçekten inaniyorlarsa en azından bir kuyrukları olmalı.kurtlar sadece bıyıklı değil ya :) Allah affetsin
bunlar demirden dağı da eritmişler zamanında ha adamlara söz söyleme ;)

Elbette bana, sana ve diğer tüm normal insanlara göre efsane, deli saçması uydurmalar ama bu adamlar kurdu neden kutsal bir havan olarak görüyorlar sence? Demek bu efsanye inanıyorlar :)

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kafirler topluluğunun canı cehenneme bunlar en alçak insanlardır.Peygamberimiz Hz Muhammed(s.a.v) sözleriyle ırkçılığı ve milliyetçiliği yasaklamışken bu köpeklere ne oluyor ki cahiliye pisliklerini yaymak için uğraşıyorlar?Bunlar hadislerde çok güzel anlatılmış milliyetçi köpekler aynı zamanda putçular.