Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Apo Kafiri'nin Evini Tavaf Eden Kafirler..

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Türkler'in Atası aslen Sabatayist-Yahudi şahsen Laikçi-Ateist Kafir olan Mustafa Kemal Atatürk;
Kürtler'in Atası da aslen Ermeni şahsen Marksist-Ateist Kafir olan Abdullah Öcalan olarak ve

Her iki kesime de iki ilah olarak dayatılmakta..
Artık Kürtler'in de bir Selanikli'si var..

Ata ile Apo'nun en temel müşterek noktası;
ikisinin de "Gökten İndiğine" İnanmadıkları Kur'an-ı Kerim'e ve
Peygamber Aleyhiselam'a inanmayıp düşmanlık ediyor olmaları..

3460d1365189075-apo-kafirinin-evini-tavaf-eden-kafirler-ocalaninevi1111.jpg
3461d1365189077-apo-kafirinin-evini-tavaf-eden-kafirler-ocalaninevi44511.jpg

3462d1365189079-apo-kafirinin-evini-tavaf-eden-kafirler-ocalaninevi44514.jpg

3463d1365189081-apo-kafirinin-evini-tavaf-eden-kafirler-anitkabirziyareti.jpg

ocalaninevi1111.jpg

ocalaninevi44511.jpg

ocalaninevi44514.jpg

AnitkabirZiyareti.jpg

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ülkücülerin sitesine yazdığım o yazı : Akpyi biliyoruz bir ılımlı islam diye tutturmuş gidiyor.Zaten onların asıl amacı islam birliğini bozmak chp yi biliyorum onların amacı da dini bu ülkeden söküüp atmak.Ama mhp yi anlayamıyorum.Turancılık ayaklarını bırakıp çeçenistandaki dağıstandaki doğu türkistandaki afganistandaki mücahidlere destek verseydiniz şimdi akp yi değil amerikanın ortadoğudaki çaresizliğini konuşuyor olurduk.Sizin terörist dediğiniz el kaide var ya ülkücüler doğu türkistandaki TÜRK MÜCAHİDLERİ eğitiyor.Peki siz ne yaptınız? Bahçeli ne yaptı? apo dinsizinin ülkeye getirildiği gün gerekirse ortalığı yakacaktı o güvendiğiniz bahçeli gene de asacaktı o şerefsizi.Gerekirse savaşacaktınız asacaktınız o şerefsizi.

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bir kehanette bulunayım 20 seneye ya apo ve atatürk posterleri birlikte asılır ya da rte ve apo posterleri birlikte asılır. bu kadar dönek siyaseti olan başka bir yer bilmiyorum.

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Tüm partiler gibi MHP de küfür partisidir. Ama cehli mürekkeb ülkücü tabanının hala Bahçeli'nin dibinden ayrılmaması çok komiktir..

Adam ÜLKÜCÜLÜK DİNİ'nin amentüsü olan Kafkas ve Turan'ı resmen sattı..

Ecevitle hükümet şeriki iken; kendisini Çin'e ve Rusya'ya yolladılar..

Çin'de Türkistan'ı da gezdi Bahçeli.. Ama protokol gereği oraya Şarki veya Doğu Türkistan demedi;
Sincan dedi.. Ve Altın kabzalı tabanca vs hediyesini alıp geldi.. Ha, bir de;
İSLAMCI TERÖRE KARŞI TÜRKİYE-ÇİN ORTAK TAVIR ANLAŞMASI adlı bir de anlaşmaya imza attı
ve Uygur ve Kazak Türkistan Müslümanlarına terörist dedi, ve bu anlaşma da diğer bazı benzer anlaşmalar gibiydi;
yani kaçak gelen Muhacir Uygurlar resmen idama işkenceye gönderilecekti böylece..

Yine Bahçeli tagutu Rusya ile de benzer bir dansı oldu. Ve ilginçtir orada da
İSLAMCI TERÖRE KARŞI TÜRKİYE-RUSYA ORTAK TAVIR ANLAŞMASI
adlı bir anlaşma yapıp Çeçenistan Müslümanlarına terörist dedi, ve
muhacir bazı mücahidlerin Rusya'ya iadesinde bu anlaşmanın da yürürlüğünün tesiri hala
devam etmektedir..

Bahçeli Apo'yu da getirten ama astırmayan adamlardan.. O hükümette idi o anda ve
apo sağ salim getirildi.. İlginç; eğer Apo değil bir İslamcı Örgüt lideri olsaydı
ya daha getirilmeden yakalandığı ülkede kim vurduya götürülürdü,
ya bir operasyonla mit-cıa-mossad birlikte bir operasyonla vururlardı, ya da uçağına arabasına vs
kaza geçirtirlerdi.. Yani gelmezdi bile.. Gelse de o günkü kanunlara göre rahatlıkla idam ettirirlerdi..

İşte Bahçeli tagutu ve kendi Küfr akidesi ile bile kaç defa çeliştiği vakıa..

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ülkücülerin sitesine yazdığım o yazı : Akpyi biliyoruz bir ılımlı islam diye tutturmuş gidiyor.Zaten onların asıl amacı islam birliğini bozmak chp yi biliyorum onların amacı da dini bu ülkeden söküüp atmak.Ama mhp yi anlayamıyorum.Turancılık ayaklarını bırakıp çeçenistandaki dağıstandaki doğu türkistandaki afganistandaki mücahidlere destek verseydiniz şimdi akp yi değil amerikanın ortadoğudaki çaresizliğini konuşuyor olurduk.Sizin terörist dediğiniz el kaide var ya ülkücüler doğu türkistandaki TÜRK MÜCAHİDLERİ eğitiyor.Peki siz ne yaptınız? Bahçeli ne yaptı? apo dinsizinin ülkeye getirildiği gün gerekirse ortalığı yakacaktı o güvendiğiniz bahçeli gene de asacaktı o şerefsizi.Gerekirse savaşacaktınız asacaktınız o şerefsizi.
Cezakallahu hayr akhi. Bende abime diyorum benzer şeyleri, kendiside ülkücü anlamıyor, anlamak istemiyor.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cezakallahu hayr akhi. Bende abime diyorum benzer şeyleri, kendiside ülkücü anlamıyor, anlamak istemiyor.
Benim de abimle babam ülkücü biz anlatmaya çalışıyoruz.Ben ve ablam oy kullanırsan bir daha bu eve adım atmayız dedik.Ataputun savunuculuğunu bıraktırdık sırada bu taguti düzeni bıraktırmaya geldi.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tüm partiler gibi MHP de küfür partisidir. Ama cehli mürekkeb ülkücü tabanının hala Bahçeli'nin dibinden ayrılmaması çok komiktir..

Adam ÜLKÜCÜLÜK DİNİ'nin amentüsü olan Kafkas ve Turan'ı resmen sattı..

Ecevitle hükümet şeriki iken; kendisini Çin'e ve Rusya'ya yolladılar..

Çin'de Türkistan'ı da gezdi Bahçeli.. Ama protokol gereği oraya Şarki veya Doğu Türkistan demedi;
Sincan dedi.. Ve Altın kabzalı tabanca vs hediyesini alıp geldi.. Ha, bir de;
İSLAMCI TERÖRE KARŞI TÜRKİYE-ÇİN ORTAK TAVIR ANLAŞMASI adlı bir de anlaşmaya imza attı
ve Uygur ve Kazak Türkistan Müslümanlarına terörist dedi, ve bu anlaşma da diğer bazı benzer anlaşmalar gibiydi;
yani kaçak gelen Muhacir Uygurlar resmen idama işkenceye gönderilecekti böylece..

Yine Bahçeli tagutu Rusya ile de benzer bir dansı oldu. Ve ilginçtir orada da
İSLAMCI TERÖRE KARŞI TÜRKİYE-RUSYA ORTAK TAVIR ANLAŞMASI
adlı bir anlaşma yapıp Çeçenistan Müslümanlarına terörist dedi, ve
muhacir bazı mücahidlerin Rusya'ya iadesinde bu anlaşmanın da yürürlüğünün tesiri hala
devam etmektedir..

Bahçeli Apo'yu da getirten ama astırmayan adamlardan.. O hükümette idi o anda ve
apo sağ salim getirildi.. İlginç; eğer Apo değil bir İslamcı Örgüt lideri olsaydı
ya daha getirilmeden yakalandığı ülkede kim vurduya götürülürdü,
ya bir operasyonla mit-cıa-mossad birlikte bir operasyonla vururlardı, ya da uçağına arabasına vs
kaza geçirtirlerdi.. Yani gelmezdi bile.. Gelse de o günkü kanunlara göre rahatlıkla idam ettirirlerdi..

İşte Bahçeli tagutu ve kendi Küfr akidesi ile bile kaç defa çeliştiği vakıa..
Bunu da ülkücülerin sitesine yazacağım izin verir misin akhi?

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnşeallah o sitedeki kardeşler öğrenir bunları. Kardeş, sana zahmet birde davet yap ordaki kardeşlere. 1 kişi dahi olsa gelsin, başımızın üstünde yerleri var.

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bu insanlar zaten kafir de;
ayrıca na-mert de..

söyle, iftira, tarihi bir bilgi hatası vs varsa bulsun söylesin orada?
hemen özür dileriz o kımını değiştiririz? "hadi bulun gösterin" de!
ama na-mert işte..

Üst Ana Sayfa Alt