Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Apo Kafiri'nin Evini Tavaf Eden Kafirler..

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yorumlari gorunce sevindim.ulke meselelerini takip eden ve konusan birileride varmis forumda

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bir kehanette bulunayım 20 seneye ya apo ve atatürk posterleri birlikte asılır ya da rte ve apo posterleri birlikte asılır. bu kadar dönek siyaseti olan başka bir yer bilmiyorum.
Atatürkçülük bitti şimdi moda Atakürtçülük ... Bu millete dolaylı yollardan Atatürk'ü sokuşturan mason güdümlü narcı zihniyet şimdi de Atakürt'ü sokuşturuyor , muhtemelen de dünyevi saadetimiz AKP rejiminde falan da diyorlardır kendi aralarında. Karşı çıkarsan da ezik büzük süzük diye başlarlar başzırlak eşliğinde.Hatta 50 yıl sonra başzırlakın Öcalan'ın şakirtlik dönemlerinde onunla karşılaştığı ve bıçaklamaya kalkıştığı ancak zamane deccali olduğunu anlayıp döndüğü falan da uydurulabilir, heriflerde hayal gücü sınır tanımadığı için oturup neler uyduracaklar diye merakla bekliyorum . Son olarak öcalan'dan ve takipçilerinden din kardeşi imal ettiler.

aknczlfkr Çevrimdışı

aknczlfkr

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Mustafa Kemal Gerçeği Belgesel - Süper Anlatım Kanıtları ile birlikte on Vimeo

M Kemal'in yutturulmaya çalışıldığı gibi hiç de öyle Türk asıllı olmadığı,
Selanik Sabatayisti olduğunu Şeyhülislam Mustafa Sabri Rahimehullah gibi pek çok kaynak doğrulamaktadır.
Aslen Sabatay Yahudi ama Şahsen de Ateist oldugu kesin..

Bölücübaşı Abdullah Öcalan’ın Allah ve din ile ilgili ifadelerine bakın! / Güncel / Milliyet Blog

A. Öcalan'ın da Aslen Kürt değil Ermeni olduğu söylenmekle birlikte Şahsen Ateist olduğu kesindir..

Görüldüğü üzere ATA da APO da müşterek oldukları bir konu var;

KUR'AN-I KERİM'İN GÖKTEN İNDİĞİNİ İNKAR ETMELERİ..

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bilmeyenler olabilir ,,AKP ve şakirdizmin öcalana olan muhabbetinin kökenleri:

ÖCALAN RİSALE-İ NUR OKUYORDU! / Mesaj Haber

ÖCALAN RİSALE-İ NUR OKUYORDU!

5216.jpg
Eski siyasetçilerden Abdülmelik Fırat, “Abdullah Öcalan nasıl biriydi?” şeklindeki soruyu, “Nurcu’ydu. Diyarbakır’da Kadastro’da memurluk yaparken hep Risale-i Nur okuyordu” diye cevapladı.

20 Mayıs 2009 06:32
icon_textsize.gif
icon_textsize_minus.gif
icon_textsize_plus.gif

Vatan gazetesinden Mine Şenocaklı’ya açıklamalarda bulunan Türkiye siyasetinin etkin isimlerinden Abdülmelik Fırat, gündemi sarsacak iddialarda bulundu. Şenocaklı’nın terörist başıyla ilgili olarak yönelttiği, “Abdullah Öcalan nasıl biriydi?” sorusunu Abdülmelik Fırat, “Nurcu’ydu. Diyarbakır’da Kadastro’da memurluk yaparken hep Risale-i Nur okuyordu” şeklinde cevapladı. Abdülmelik Fırat’ın bu ifşaatı üzerine şaşkınlık yaşayan gazeteci Şenocaklı, “Ben hâlâ “Öcalan Nurcu’ydu” dediniz ya, oraya takıldım kaldım. Biraz anlatır mısınız? Nasıl Nurcu’ydu? Yani dini, imanı yerinde biri miydi Öcalan?” diye sordu.
Bu soru üzerine Fırat şunları söyledi: “Öcalan Nurcu’ydu. Tabii bana geldiği zaman öğrenciydi daha… Sosyalist oldu. Öcalan’ın kayınpederi Ali Yıldırım, Dersimli’dir. Bunu söyleyen bir tek ben değilim. Diyarbakır’da Kadastro’da memurluk yaparken hep Risale-i Nur okuyordu. Sonra sosyalist oldu. Daha sonra da Partiya Karkerên Kurdistan’ı (PKK), yani Kürdistan İşçi Partisi’ni kurdu.”

http://www.iha.com.tr/ocalani-o-gun-risale-i-nur-dersine-alsaydim…-254941-haber
"Öcalan’ı o gün Risale-i Nur dersine alsaydım…"
IHA_20121218_256624.jpg

18 Aralık 2012 | 19:25

- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın "Öğrenci yurdundayken namaz kılan üç arkadaş. Biri Abdullah Öcalan" açıklamalarının ardından gözlerin çevrildiği diğer iki ismin Durmuş Yılmaz ve Yakup İnce oldukları öğrenildi. O döneme dair açıklama yapan Yakup İnce, ”Risale-i Nur sohbetlerinin yapıldığı eve geldik. 'Abdullah, hadi ağabeyim sen okula git' dedim. Onu o gün orada içeri almayışımın derdindeyim" dedi.

Üst Ana Sayfa Alt