Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Aranızdan Ayrılıyorum Hakkınızı Helal Edin

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum akhiler

Ben ilim öğrenme nedeniyle aranızdan ayrılmak zorundayım. Uzun bir süre aranızda olamayacağım. Arada bir girer konulara bakarım da konuşma vakti olmaz. Sizden hakkı geçmiş kardeşlerden hakkını helal etmenizi rica ediyorum, benim de üzerinide hakkınız varsa helal olsun. Hepinizi teker teker çok özleyeceğim. Başta @farkındayız ve @IsLaM4eVeR akhiler...

Selametle...

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Basi aci sonu tatli olan buyolda Allah swt yardimcin olsun...surekli olur insallah...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum akhiler

Ben ilim öğrenme nedeniyle aranızdan ayrılmak zorundayım. Uzun bir süre aranızda olamayacağım. Arada bir girer konulara bakarım da konuşma vakti olmaz. Sizden hakkı geçmiş kardeşlerden hakkını helal etmenizi rica ediyorum, benim de üzerinide hakkınız varsa helal olsun. Hepinizi teker teker çok özleyeceğim. Başta @farkındayız ve @IsLaM4eVeR akhiler...

Selametle...
Hayırlısı olur inşallah. bi süredir sesin çıkmıyordu. Özlemiştim akhi. Şimdi daha uzun süre yokum diyorsun. :(

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Basi aci sonu tatli olan buyolda Allah swt yardimcin olsun...surekli olur insallah...
Ahi ilk başta kuran hıfzıyla başladım. İlk zamanlar çok sıkıntılı geçiyor. Allah'tan bana kolaylaştıması için dua et inşallah.
Hayırlısı olur inşallah. bi süredir sesin çıkmıyordu. Özlemiştim akhi. Şimdi daha uzun süre yokum diyorsun. :(
Bilmukabele... Bana dua et inşallah. Şimdi gidiyorum ama güzel bir gelecek için gidiyorum... :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam ve rahmatullah akhim

varsa hakkımız helal olsun RABBİM,ilmi ile amel eden kimselerden kılsın cümlemizi amin ve ilmi kolaylaştırsın amin

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim bana ve isteyen bütün kardeşlerime bir an önce muvahhid hocalardan ilim öğrenmeyi nasip etsin.Seni de muvaffak kılsın öğrendiğin ilim ile amel etmeyi nasip etsin.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aleykumselam ve rahmatullah akhim

varsa hakkımız helal olsun RABBİM,ilmi ile amel eden kimselerden kılsın cümlemizi amin ve ilmi kolaylaştırsın amin

Helal olsun ahi..Rabbim muvaffak etsin
Amin, Allah bana ve size güzeli kolaylaştırsın. Bize malımızı arınmak için verenlerden eğlesin. ve ancak Allah'ın wechini isteyemlerden kılsın ve sonunda da bizi razı etsin. Allahumme amin.
Rabbim bana ve isteyen bütün kardeşlerime bir an önce muvahhid hocalardan ilim öğrenmeyi nasip etsin.Seni de muvaffak kılsın öğrendiğin ilim ile amel etmeyi nasip etsin.
Amin. Ahi Allah bana ilmi sevdiren muvahhid kardeşlerden razı olsun. Ve senin de dediğin gibi muvahhid hocalardan ilim almayı nasip etsin. Tevhid ilim denizinde yüzenler yorulmaz inşallah. Fakat bid'atçi ve ilimiyle amel etmeyenlerin denizinde boğulur insan tabiri caizse.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Ve Aleykumselam ve rahmetullahi ve berekad
Allah ilmini artırsın kardeşim seni ihlas üzere bu yolda devam ettirip muvaffak kılsın, hayra vesile olanlardan eylesin... ilmiyle amel edenlerden kılsın bundan sonra Allah ayaklarını sabitleştirsin sende bizlere dua et :)

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hakkım helal olsun. Allah azze ve celle seni ilmiyle amil olanlardan ve Sapıklığın her türlüsüne karşı seni Dimdin sabit bir şekilde duranlardan eylesin. Amin.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
B u yolda ilmin hep hep hak üzere olsun,Rabbim sizi Ehl-i Sünnet yolu üzere ayaklarınızı sabit kılsın..

Abdulafuv Çevrimdışı

Abdulafuv

Hak Ehli Susarsa Batıl Ehli Kendini Hak Zanneder
İslam-TR Üyesi
Akhi varsa Hakkımız helal olsun sende hakkını helal et Allah Bu yolda Sabırla ve imanla Hayatımızı sonlandırmasını nasip etsin.

Ebu Ubeyde Çevrimdışı

Ebu Ubeyde

Üye
İslam-TR Üyesi
İlme talip olmadan bir kimsenin kendisinde az da olsa şeref aramasına ve kendisini şereflilerden say masına şaşarım! (İbn Mübarek)
Hakkımsa varsa helaldir Allah(Azze ve Celle) ayağınızı sabit kılsın dirayetinizi artırsın. Selametle