Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Arap Aktivisten Türkiye Halkına Cihad Çağrısı !

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Duyarlı Türkiye Halkına

Ey Sevgili Türkiye’min Güzel Halkı !

Bildiğiniz Gibi Deyyus , Zındık , Kafir Şerefsiz Beşşar Esed Yüzünden Suriye'deki Savaş 11 Mayıs 2013'te Reyhanlı'yada Sıçradı Vefat Edenlerimiz Oldu İnşaALLAH C.C Şehitlerdir Ölenler Amin.

Şu An İse Bizi Çileden Çıkaran Bir Haber Suriye'den Geldi Deyyus Zındık Kafir Beşşar Esed'in Kafir Şerefsiz Askerlerinin Camii İçinde Müslüman Kadınlara Tecavüz Ettiği Haberi Geldi İşte O Kaynak :İnsanlığın Bittiği Nokta! Şebbihalar Emevi Camii’nde Kadınlara Tecavüz Etti | Islah haber islahhaber.net, islami haber, islami gündem, islam medya, ortadoğu haber, islami haberler, filistin haber, haber ve analiz,

Şu An İtibariyle Söylüyoruz Ki Bütün Esed Destekçileri Kafirdir !

Maide 44’e Göre ALLAH’ın İndirdiği Hükümlerle Hükmetmeyenler Kafirdir

Esed Kafir , Kafir Esed’i Destekleyenlerde Kafirdir

Daha Bize Suriye’de Müslüman Müslümanı Vuruyor Demesin Sizi Uyarıyorum Ki Bu Şerefsiz Köpeklere Müslüman Diyen Kafir Olur

Müslüman Elinden Dilinden Kimseye Zarar Gelmeyen Kimsedir Müslüman Denilen Kişi Camii İçinde Müslüman Kızlara Tecavüz Ettiği Nerde Görülmüş ?

Amerika Yada İsrail Yaptı Mı Bunu ? Kaldı Ki Bu Kafir Esed’in Askerleri Bunu Yapıyor

Ey Esed ALLAH C.C’in Laneti Sana Ve Destekçilerinin Üzerine Olsun

Ey Osmanlı’nın Süvarileri Size ALLAH C.C Yolunda Cihada Çıkmaya Çağırıyorum

Ve Unutmayın Ki Cihad Müslümanlar Üzerine Farzdır Sizlere Şu Ayeti Hatırlatıyorum :

‘’ Hoşunuza Gitmese De Cihad Üzerinize Farz Kılındı ‘’ Bakara 216

Ey Elhamdülillah Müslümanım Diyenler Eğer Gerçekten İman Ettiyseniz Harekete Geçin !
Toplanın Ve Birleşin Kafirlere Saldırın Tıpkı Mücahid Dedeleriniz Gibi

Ey Türkler Siz Osmanlı’nın Torunlarısınız Kendinize Gelin Ve Cihad Saflarına Koşun !
Yardım Etmek İstiyenler İçin Bir Çok İmkan Var Cihad’a Gitmek İçinde Bir Çok İmkanlar Var

Eğer Cihad’a Gitmek İstiyorsanız Sınır İllerine Gidin Hatay Reyhanlı’ya Gidin
Kilise , Gaziantep’e Şanlıurfa’ya Gidin

Şu An Sizlere Sesleniyorum ki Bu Çağırıyı Ne Kadar Önemsersiniz Vehayut Önemsemezsiniz Türkler Cihad Sahalarına Geri Dönmeye Hazırlanıyor !

“Allah yolunda cihad ediniz. Çünkü Allah yolundaki cihad, Cennet kapılarından bir kapıdır ki, Allah onun sebebiyle (mücâhidi) hüzün ve kederden korur.” (Ahmed bin Hanbel, V/214)
"Cihad kıyâmete kadar devam edecek bir farzdır" (Ebû Davûd, Cihad, 33)

“Bu din, dâima ayakta duracak, Kıyâmet kopuncaya 4kadar da mü’minlerden bir grup onun yolunda cihad edip savaşmaktan asla vazgeçmeyecektir.” (Buhârî, Nafakaat 3; Müslim, İmâre 172; Ebû Dâvud, Sünne 16; Ahmed bin Hanbel, II/413, 467)

Sizlere Bu Hadisleri Hatırlatıyoruz Ve Diyoruz Ki :

Size Suriye İçin Seferberlik İlan Etmeniz Çağrısını Tekrarlıyoruz

Ey Türkiye’nin Erkekleri Bir Adım Öne Çıkın Ve Cihad Sancaklarını Dalgalandırın

ALLAH-U Ekber !

Kaynak: Suriye islami Direniş Haber Ajansı SiDHA
https://www.facebook.com/pages/Suri...ansı-SiDHA/327400860718753?hc_location=stream

Üst Ana Sayfa Alt