Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Başörtülülerin Bu Ülkede Yeri Yok!!!

La Yezal Çevrimdışı

La Yezal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Dün bi köşe yazısı okumustum.. Bu kişiden bahsedıyordu..
Lütfen gıdın bulun o kızın röportajını izleyın yazmıstı sonunada..
tevafuk oldu..:)
başortusunun 75 milyon çesıdı var dedı.. sonrada neden hepsi ayni şekılde dedı..
Önce ben şıddetle karşıyım Başörtusune dedı..Sonrada ben karşı degilim ki dedi.. :)
Bence ''tipi ibreti alem olsun..Ben izlerken konusmalarından cok kendını neye benzetmış öyle dıye baktım..:) :)

sahabeerkam Çevrimdışı

sahabeerkam

Üye
İslam-TR Üyesi
inşallah dinledim.

kıza baktığımızda bu kızın bir laik,demokratik ,sosyalist dinine ait olduğunu başka bir deyişle komünist dine ait kültürü kabül eden biri olduğunu görüyoruz.

komünizm dini kapitalizm dininin zalimliklerine karşı yapılan çeşitli fraksiyonları yani mezhepleri olan bir başka zalim dindir.

birdefa görünüş ve giyinişi ile taşıdığı forma ile bunu açık ve net görmekteyiz.

bu kızla röportaj yapmaya bile gerek yoktur.

bu kız basma kalıp komünizm dinine aittir.bunun bu sözlerini söyleyeceğini biiyoruz.

bizim için süpriz olmamalıdır.

bizim çin süpriz kur'ana ters zina kanununu çıkaranların ,her sokağa iddia kumarını açtıranların keyfe göre faiz uygulatanların ( kredi kartlarına %70 faiz ,mevduata %7 faiz ),herkesin yani milletin vergileri ile alınan yaptırılan ortak malların yabancılara yok pahasına satanların başörtüsüne sıra gelince patinaj yapmalarıdır.

biz bunları görmezsek işine geldiği yerde Allah işine uygun olmadığı zaman yallah diyenleri iyi bilmeliyiz.her seçim yaklaştığında madurları sahneye koyanlar bilsin ki Kur'anın ifadesine göre bu münafıklığın farkındayız.

sadece baş örtüsü değil tüm eğitim bizim problemimizdir.

eğer iktidar samimiyse biz müslümanlar olarak bize hiristiyanlara musevilere buülkede verilen haklar verilsin

başka birşey istemiyoruz.

serbest olarak kendi eğitimimizi kendimiz verebilme açılımı verilsin.

özgürce dinimizi öğrenme ve öğretme özgürlüğü bize yeter.

varnısın ey tayipppppppp

hiristiyanlara yaudilere verilen bu özgürlüğü istiyoruz.

müslümanları rahat bırakın..........

müslümanları özgür bırakın........

Biz üniversitelerimizi kurarız.

laik üniversiteleriniz sizin olsun.

istemiyoruz.

bizden boşalan yerlere siz girin.

ama sizin ilahınıza bağlı eğitim vermeyi bize dayatmayın.

biz ilahımız Allah c.c ye göre eğitimimizi verriz. alırız.

Bize karışmayın bizimisteğimiz budur.

varmısın tayippppppppp.

varmısın.

bilirim ki yoksun.

başörtüsü konu olunca muhalefet e laf atarsın sen nesin.sen kimsin.

istediğin kanunu çıkarırken varsın.

gel biz müslümanlara özgürlük ver.

ama biz senin lütfuna değil Allah c.c nin lütfuna talibiz.istesen de istemesende bir gün inşallah müslümanlar da buülkede özgür olacaktır.

yola çıktık.

inşallah biz göremesekte bu yolda ölürüz.

Allah c.c yar ve yardımcımız olsun.

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
aynı konyu basında çıktığı gün bende yayınlamıştım forumda :)ama göremeyen kardeşlerimiz için iyi oldu ...türban değil tesettür bunların korkusu ikisini birbirinden ayırmak lazım bence...zaten konuşan şahıs ta bahsetmiş; bak etrafına demiş ne güzel modern :)türbanlılar var bu daha iyi benimde arkadaşlarım var ama modern bir şekilde örtünüyorlar demiş ama bazıları öyle örtünüyorki sanki burası afganistan !''kadındaki görüşe bakarmısınız ...ama bu ilk değil sonda olmayacak ülkemizde onun gibi düşünen bir sürü insan var ...rabbim hidayet nasib etsin.....

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
bunların yaptığı basit bir bez parçası değil art niyetleri islamdır.kim ne derse desin
İslamı temsil eden bütün simgelere kinlerinden dolayı ellerini ısırmaktadırlar.
Bunu algılayamamanın bir alemi yok.

Kafirler bazen müslümanların yaptığı bazı amellerine karışmazlar tıpkı ALLAH Resulu s.a.v in mekke döneminde namaz kılmalarına rağmen buna bişey dememeleri gibi ne zaman içinde bulundukları sisteme dil uzattı işte o zaman kafirlerin gözü döndü.

UMEYMA Çevrimdışı

UMEYMA

Üye
İslam-TR Üyesi
bas örtülülere karsi imis bu kendini bilmez zavvallicik...Yani soyle bi baktigimda kendisi de avrupaiii takiliyor hanim hanimcikkkk
Birde örtülülerin bu ülkede barinmasinada kar si imis ...Iyide bizde bunlar gibi universite okuyan ve kendini bile ifade edemeyen zavallilara karsiyiz? Ne olacak simdi ? :):)

alimveli Çevrimdışı

alimveli

Üye
İslam-TR Üyesi
Allahumme amin inşaAllah..Aslında iyi ifade ediyor.. ''MODERN BAŞÖRTÜSÜ'' öyle bir hale geldiki Allahın emri olan tesettür bile modernleştirildi.Sözde tesettürlüler.. Bu konuda Ahmed Kalkan'ın bi yazısı var(Allah ondan razı olsun)

Çeyrek Tesettür Gerçek Tesettüre karşı.. Çok iyi ifade etmiş Ahmed kalkan orda..

İnkar edenlere dünya hayatı çekici kılındı (süslendi). Onlar, iman edenlerden kimileriyle alay ederler. Oysa korkup sakınanlar, kıyamet günü onların üstündedir. Allah, dilediğine hesapsız rızık verir. (2/212)

O, size Kitapta: “Allah’ın ayetlerinin inkâr edildiğini ve onlarla alay edildiğini işittiğinizde, onlar bir başka söze dalıp geçinceye kadar, onlarla oturmayın, yoksa siz de onlar gibi olursunuz” diye indirdi. Doğrusu Allah, münafıkların ve kafirlerin tümünü cehennemde toplayacak olandır. (4/140)

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
defalarca izledim ve cok güldüm...
basörtüsü sorununu cözmüs bu kiz: basörtülerde "baris" isareti olmasi lazim :D :D :D
SUBHANALLAH :)

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
intifada_peace%5B1%5D.jpg

Üst Ana Sayfa Alt