Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bebek Patikleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:)sümeyye:) ' Alıntı:
vurun dedi ya fırsatı kaçırmiim dedim :dillll

smilie_water_019.gif
:benkizgin :dillll
tongue.gif
fırsat düşkünü seni :benkizgin

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
evet öyle... baksana kafama kafama furmak istiyooo
Smileygarden_bigsmileys21.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hepiniz fırsat düşkünüsünüz. gülsek dayak yiyiyoz, düşsek dayak yiyiyoz. sizede ne yapsak yaranamıyoz. deliyiz ya... döversiniz tabee. :benkizgin :benkizgin :dillll
tongue.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sonrada elalemin saçını çekince niye çekti, gözünü oyunca niye oydu oluyo nıt. nıt. nıt :benkizgin :dillll

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abla döverim tabe deli diyo bana :crycry :yardimm :yardimm :yardimm :ahaboleoldum :ahaboleoldum :ahaboleoldum :dillll :dillll :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gör işte gingin abla... bunlar böyle gaddar. brnim gibi uslu, sevimli,şirin, ağzı var diliyok denilen bir deliye bu yaptıklarını hak görüyolar. :huhuuhuu
huepfend_048.gif

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abla döverim tabe deli diyo bana :crycry :yardimm :yardimm :yardimm :ahaboleoldum :ahaboleoldum :ahaboleoldum :dillll :dillll :dillll

deliii değilmisinnn

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ginger ' Alıntı:

deliii değilmisinnn
ölew miyim :huhuuhuu
deli ' Alıntı:
gör işte gingin abla... bunlar böyle gaddar. brnim gibi uslu, sevimli,şirin, ağzı var diliyok denilen bir deliye bu yaptıklarını hak görüyolar. :huhuuhuu
huepfend_048.gif
walla içim acıdı hadi dövmicem acıdım :dillll

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
huepfend_048.gif

haklısın delüüü ahii...anlarlar senı ama ne zaman bellı değil...beklemek lazım ::

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
anlaştığımıza göre artık oyun oynaya biliriz. ama ilk saçı ben çekecem tamammı :huhuuhuu
huepfend_048.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tamam ilk büyükler saçımı çeksin. göz oyma sırasıda böylelikle bana gelir :dillll :huhuuhuu
huepfend_048.gif

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu patık orme sac cekme ben yıne anlayaömadım nıye durup dururken sac cekıp goz oyuyorsunuz uymayın delıye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt