Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Beyaz minare Güncel haberler

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Beyaz minare mesajı:

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Telegram yönetimi tarafından kapanan kanalımızın ardından yeni kanal açmış bulunmaktayız.

Kanal sahibi ve bizi tanıyan kardeşlerimizden kanalımızı paylaşarak bize destek vermelerini rica ederiz.

t.me/BeyazMinare6

Akhiler bu kanal istihbarat elinde olabilir.Kimler tarafından kullanılıyor bilmiyorlar.ayrica asıl olan kanal beyazminare4 lakin doğru olan kanal içinde şöyle paylaşım yapmışlar.
Screenshot_2024-10-12-15-37-20-716_org.telegram.messenger.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
SalihBeratt Çevrimiçi

SalihBeratt

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler bu kanal istihbarat elinde olabilir.Kimler tarafından kullanılıyor bilmiyorlar.ayrica asıl olan kanal beyazminare4 lakin doğru olan kanal içinde şöyle paylaşım yapmışlar.
Nasıl abi? Beyazminare4 hesabı hep beyazminare6'yı takip etmiş mesaj olarak. Mesaj saatlerine bak asıl hesap paylaşım yapıyor sonra beyazminare4 paylaşım yapıyor

SalihBeratt Çevrimiçi

SalihBeratt

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Beyazminare4 hesabı ile biraz yazışmıştım sahip olmadığın şeyi sahiplenme diye yazışmalar ilerlemişti sonra beni Beyazminare4 kanalından engellemişti

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Nasıl abi? Beyazminare4 hesabı hep beyazminare6'yı takip etmiş mesaj olarak. Mesaj saatlerine bak asıl hesap paylaşım yapıyor sonra beyazminare4 paylaşım yapıyor
Akhi netlestireyim dönüş yapicam

SalihBeratt Çevrimiçi

SalihBeratt

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İşgalci Siyonist ordusu, Lübnan'ın kuzeyinde Hristiyanların çoğunlukta olduğu bir kasabayı vurdu.

18 kişinin hayatını kaybettiği bildiriliyor.

SalihBeratt Çevrimiçi

SalihBeratt

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Beyaz Minare'nin güncel bir kanalı kaldı mı? Şu an ben bulamıyorum Resmî Beyazminare sayfasını

SalihBeratt Çevrimiçi

SalihBeratt

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O kadar yazıyla arattım bulamadım bağlantıya tıklayınca girdi

Üst Ana Sayfa Alt