Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir Islami Siteden Ne Beklersiniz - Yeni Tasarım Için Fikir Alıyoruz

N Çevrimdışı

Necmettin

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.Senelerdir gülyarası sitesinden faydalanıyorum.Bir çok farklı kesimden insanın sitenizi kullandığını gözlemledim.Yüzlerce, binlerce video, mp3, dökümana hosting dayanmaz.Rabbim kalbinize, zihninize, cebinize kuvvet versin kardeşim.:)Benim sitenizin yeni tasarımıyla alakalı acizane tavsiyem şu olabilir.Bazı özel insanlara, yine kendinizin belirleyeceği bazı tanınmış kişilere (Alim, tarihçi, sosyolog vs. ) sitenizde kullanmaları üzere kişisel alanlar tahsis edebilirsiniz.O kişiler de istedikleri dökümanları o alanlardan paylaşabilirler.Allah yardımcınız olsun.Selametle...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum.Senelerdir gülyarası sitesinden faydalanıyorum.Bir çok farklı kesimden insanın sitenizi kullandığını gözlemledim.Yüzlerce, binlerce video, mp3, dökümana hosting dayanmaz.Rabbim kalbinize, zihninize, cebinize kuvvet versin kardeşim.:)Benim sitenizin yeni tasarımıyla alakalı acizane tavsiyem şu olabilir.Bazı özel insanlara, yine kendinizin belirleyeceği bazı tanınmış kişilere (Alim, tarihçi, sosyolog vs. ) sitenizde kullanmaları üzere kişisel alanlar tahsis edebilirsiniz.O kişiler de istedikleri dökümanları o alanlardan paylaşabilirler.Allah yardımcınız olsun.Selametle...

Aleykum selam, güzel bir noktaya temas ettiniz, zaten 6-7 aydır alim ve hocalarla bu konuda istişarelerimiz oldu onlarda bizlerden böyle bir sistem bekliyorlar ancak herşey istediğimiz gibi gitmiyor, Rabbim nasip ederse olacak...

Host dayanmıyor gerçekten : ) ama hamdolsun bu konuda sıkıntımız yok, ümmet faydalansın biz hosttu daha da güçlü yaparız, ecirde sınır yok : )

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamünaleyküm ben siteyi yeni görüp ziyaret ettim.detaylı bakmadım ama yüzeysel olarak ilk bakışta reklamların yeri görüntüyü çok bozuyor bence.
bide arka plan siyahtan öpe temalı olsa daha iyi olur kanaatindeyim.
Esselamünaleyküm.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam site henüz yapılmadı baktığınız eskidir.

AşureninŞekeri Çevrimdışı

AşureninŞekeri

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm.
Öncelikle ALLAH yardımcınız olsun.Şahsi kanaatlerime gelince; videolar bölümünde videoları beğenme ve beğenmeme olmalı diye düşünüyorum.İlişkili videolar kısmı nasıl hazırlanıyor bilmiyorum ama orda biraz sıkıntı var gibime geldin bana.
Selam ve muhabbetle.

C Çevrimdışı

cemi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ben öncelıkle bır islamı sıtede herkezın basına buyruk op olup alim kesılmeısnı istemem ıkıncısı musluman gıbı davranıp ayrımcılık yapmadan safı alevı vss ınsanlarla en ıyı sekılde sohbet etme ortamı olmalı ben alevıyıım bır kac ıslamı sıteye gırdım allah ıcın sohbet edelım dedım kader nedır dedım munafık oldum israıllı oldum bu tur seylerı yannıs buluyorum bılgısı olan kanalda guzel bır anlatım yapabılır bılıyorsan konus bılmıyorsan sus adam sansınlar yada bılmıyorsan bılıyorum gıbı yapma ınsanları recıde etme böle ıstee

Enes bin nadr Çevrimdışı

Enes bin nadr

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Siteyi biraz daha sade hale getirseniz çok iyi olacaktır..
zira bu kadar renk cümbüşü göz yoruyor..
selam ve dua ile

K Çevrimdışı

KalbimdekiGözYasi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Allah (C.C.) razi olsun Yapmis oldugunuz bu site icin..
ama en az 10mesaj göndermeden önce yeni bir üye konu acamiyor diye ilk defa gördüm..
muhakkak bi bildiginiz vardir.. kolay gelsin

F Çevrimdışı

faris-i

Guest
web sıtelerı fazla takıp edemıyorum yalnız bu sıtede cok boş konuşmalar var bu kadar sey bılıpte hala bu kadar bos konusmalar oluyor... eger nasıhat adı altında guzel vıdeo ve yazılar paylkasırsanız sıte adına ve bazı kardeslerın acmıs oldugu bos konuları kapatırsanız emınım kı sıte bırazdaha cıddıyetını korur
" men kene yumınu bıllehı ve yevmıl ahiri fel yekul hayran ev lı yesmut..."

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ya bence gülyarası sitesinde çok güzel videolar olduğu gibi çok gereksiz videolarda var.. Kaldırılmalı..
kardeş forumun dışından gülyarası nı duyup kullananlar var,çokça gereksiz kaldırımasını düşündüğüm videoyu ben de gördüm fakat sınırlayıcı kurallar gerekir sanırım onun için.

Y Çevrimdışı

yüreğimfirdevs

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
1.güncel haberlerı veren sadce haber başlıgı altında bır bölüm olabılır.fotoğraflı ve gerekırse varsa vıdeolu haber köşesı.2.herkonu anasayfada BASIT olacak şekılde ayrı ayrı altalta başlıklar halınde sıralanırsa ıyı olur.mesela haberler,neşıtler,vıdeolar,konular,yorumlar vs....3.özel arkadaşlık,arkadaşlık vs bölumler hıç olmammalı yanı fesbook veya ıslamı sohbet gıbı olursa bızlerı mahveder şeytan aleyhıllaneyıde sevındırr.yanı ahlakı açıdan...4.ve enyenı yenı guncel haberler vıdeolar ve etkınlkler araştırlıp konulmalı kı zaten var...5.ALLAH cc razı olsun uğraşan krdeşlerden ve ıstıkametınızı bozmasın..amın.

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
islam4ever abi bilmiyorum gulyarasi na bahsettiğiniz güncellemeyi yaptınız mı,emin olamadım zira ben 2012 başından beri sitelerinizi takip ederken bu değişim başlığı 2011 de açılmış.bu konuda da gördüğüm bazı fikirleriniz var,bilmiyorum ertelediniz mi yoksa iptal mi ettiniz çok güzel fikirler var Allah kolaylık versin yapın inşaallah.

gulyarasi.com da şu an için eksik olarak bir upload sistemi veya okuma bölümü eksik diye düşünüyorum.eğer ki sağlanabiliyorsa darulkitap daki gibi bir okuma bölümü yapılabilir,o olmuyorsa da islam hakkında çokça bilgi alınabilecek olan e kitapların siteye upload edilip linklerin de gulyarasi ndan paylaşılması iyi olur diye düşünüyorum,ha bir de gulyarasindaki multimedya içeriği embed kodu yolu ile site ve bloglarımızda paylaşabiliyoruz.fakat burası dışındaki forumlardaki bb code sistemlerine de uygun bir şey düzenlenebilir mi bilmiyorum,olursa çok iyi olur.

Allah yardımcınız olsun.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum,

Buradan aldigimiz donutleride kullanip cok guzel faydali bir portal olusturmak nasip olur umarim.

Oncelikle video sitemizi saglamlastiracagiz bunun icin eski sitemizi kaldirdik onun yerine her turlu videoyu yukleyebilecegimiz bir sistem kurmakla baslayacagiz bu sistemde insaAllah yakinda acilarak buradan duyurusu yapilacaktir.

Diger isteklerde degerlendirilmektedir, bu isteklerin disinda yeni bir fikir sunmak isteyen kardeslerin fikirlerini her zaman bekliyorum.

B Çevrimdışı

BamsıBeyrek

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum
Üyeler arası özel mesaj kapalı olmali bence
Bir de bayanların cinsiyetlerini belirten rumuz yahut avatar kullanmaları yasaklanmalı
Vesselam

Üst Ana Sayfa Alt