Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bölüm Kuralları

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Es selamu aleykum pek kural yazma taraftarı değiliz ama ben yinede hatırlatmakta fayda görüyorum..

*Flood site tanıtımı yasaktır. Bu anlaşıldığı zaman o siteyle alakalı tüm dökümanlar sitemizden çıkarılacaktır. (flood reklam içerikli; amaç sadece reklam olunca)

*Her türlü din karşıtı ve terör örgütü pkk ve solcu siteleri tanıtmak yasaktır.

*Özellikle şii,mezhep çatışmalarını körükleyen Allah dostu mucahidleri karalayan yada açık olmasada dolaylı olarak yardım eden her türlü web site yayını yasaktır.

*Her türlü boykot,emperyalist ülkeleri karalayan(fakat müstehcen olmayan) ve ABD,Avrupa Birliği gibi kurumları karalayan siteler eklenebilir ayrıca teşvik edilir. :muhaha

*Siteleri show amaçlı tanıtmak yasaktır bu tür kişiler ilk maddeyle muhattab olunacaktır.

*Her ne kadar bu kuralı yazsam da bunu yapmayacağınızdan eminiz ama yinede yazmak istiyorum eklediğiniz web sitelerinin ehli sünnet akidesine sahip olmasına dikkat ediniz her ne kadar bu tür siteler az isede yinede bu konuda aşırı olmadıkça esnek olucağız ve baştan belirtelim ki tevhide zarar veren her türlü site ; site sahibine haber verilmeksizin forumumuzdan kaldırılacaktır..

Sevgilerle...

!sLaM4eVeR Çevrimiçi

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum reklam amaçlı forumda yeni üye olup da direk gelip burada site tanıtanların sitesi uyarılmaksızın silenecektir.

D Çevrimdışı

Darimi

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.

Yeni eklenecek olan islami siteler artık moderatörlerin kontrolü altında eklenecek. Ayrıca bu bölümde "100 adet" mesaj sınırına ulaşmış üyeler konu açabileceklerdir.

Eklenmesi durumunda yayınlanması kabul edilmeyecek web siteleri hakkında:

1- Temel olarak akide olarak islamdan uzak olan her türlü site eklemek yasaktır.

2- Gayri islami her türlü sitenin yayımı yasaktır. ( İnsanlara hizmet amaçlı teknoloji vs siteler hariç )

3-Her türlü islami müzik adına çalgılı yayın yapan sitelerin gerek yayım linki gerekse de forum içinde görüldüğü taktirde yazı içindeki linkleri derhal kaldırılacaktır. ( İnsanlara hizmet amaçlı teknoloji vs siteler hariç )

4-Siteye reklam amaçlı eklenen siteler silinecektir.

5-Önemli !

Bilindiği üzere forumun temizliği hepimiz açısından önemlidir. Kirli mesajlar hem bizi yoruyor, hem de forumun kalitesini düşürmektedir. Bu yüzden artık eklenen sitelerde ayrıntılı sitenin amacı yazılmadığı taktirde silinecektir. (sebep 4.madde)

Herhangi bir olumsuz durumda şikayetinizi, ilgili konunun altındaki "mod'a bildir" butonundan yönetime bildirebilirsiniz.

Dipnot: Akide ve islami konularda sıkıntı gördüğünüz siteleri lütfen bildirin. Malum insanız, gözümüzden kaçanlar olması normaldir.

Üst Ana Sayfa Alt