Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Boykot Zamanı

E Çevrimdışı

erenn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:embarassed:selamün aleyküm. kardeşler bu söylenenlere katıl mamak elde deyil.bizlerde elimiz den gelenleri yapmamız gerek

B Çevrimdışı

bulentkoc79

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar eski bir coco-cola çalışanı olarak söylediklerinize katılıyorum zaman zaman internet sitelerinde boykot uygulamalrına karşılık bizlere hep savunucu taktikler verilirdi ve malı nasıl satacağımız anlatılırdı ve bizde o zmanlar olayın ciddiyetini tam olarak kavramadığımız için ki olayın içindeydik onların vermiş olduğu satış taktiğiyle pazar payımızı korumaya çalışırdık ve böyle durumlarda coco-cola hemen kampanya başlatırdı ve fiyat düşürürdü ve haliyle satış gerçekleşirdi allah bizi affettsin ne diyeyim haa şunuda söyleyeyim şuan içiyormuyum hayır içmiyorum ve yan ürünlerini dahi almıyorum illede serinlemek için bir şey içiyorsam oda sek-pınar-yörsan,m.suyu en güzeli bu ne diyeyim.... hepinizden allah razı olsun

M Çevrimdışı

musaab

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
M U S A A B

Allah sizden razı olsun
BOYKOTA DESTEK..!

imagestv1.jpg

DUA EDİN İNŞ.

E Çevrimdışı

eebbrruu

Üye
İslam-TR Üyesi
biz öle yapıyoruz kardesimle bildigimiz diger sitelere ekliyoruz ki herkes begenerek okuyo ve biz cok mutlu oluyoruz allah razı olsun .sizce bii sakıncası yoktur işallah

M Çevrimdışı

Muhacir

Üye
İslam-TR Üyesi
Ben inanamazsınız coca cola'yı öyle çok içerdim ki bi gün olmasa hiç hoşuma gitmezdi bu... Ya Şimdi içmiyorum kardeşlerim ben bıraka bildiysem sizde bırakırsınız inşaallah şuan yine soguk içecek içmeden duramıyorum coca cola yerine ve diger colalar yerine meyve suyu içiyorum dayanamayan kardeşler inanın bırakılıyor Allah'tan yardım isteyin ve içmeyin ben mübtelasi olduğum halde bıraktım. Allah (c.c) yardımcınız olsun.

S Çevrimdışı

sardesli

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm kardeşim.tabiiki bu boykot her müslümanın boynunun borcu olmalıdır.

A Çevrimdışı

asahin42

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH razı olsun kardeş ama bunu tüm herkesin ulaşabileceği yere veripte cahilleri sevindirirsen sevinirim

H Çevrimdışı

hira-nur

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
KARDEŞ BEN SANA KATILIYORUM BENDE YENİ ÜYE OLDUĞUM İÇİN GEÇ YANITLIYORUM AMA BENDE BOYKOT EDİYORUM PAYLAŞMAK İSTEDİM HİÇ OLMAZSA YEDİKLERİMİZE İÇTİKLERİMİZE DİKKAT ETMELİYİZ HERŞEYİ BOŞ VERİRSEK İSMİYETE NASIL SAHİP ÇIKICAZ ZATEN BU AHİR ZAMANDA MÜSLÜMAN KADEŞLERİZİ BİLE ANLAYAMIYORUZ SEN SUSARSAN BEN SUSARSAM NE CAİZ NEİN MEKRUH OLDUNU NERDEN BİLİCEZ?????

E Çevrimdışı

EBUS@DIK

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
GURBANOLDUĞUM ALLAH YAHUDİLERE VE İŞBİRLİKCİ KAFİRLERE LANET ETSİNNN BİZLERİN ELLERİZYLE ONLARAZAP ETSİN REZİL ETSİN

RAHMANVERAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA

51 - Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onları dost edinirse, şüphesiz o onlardan olur. Şüphesiz Allah, zalim kavmi doğru yola iletmez.
YAHUDİNİN KÜFRÜ VE KÜFÜRDE YAHUDİYİ GEÇENLER
Ebu Hureyre (r.a)'den Rasulullah (s.a.s)'in şöyle buyurduğu rivayet olunmuştur:

«Beyt-i Makdis'in kapısından eğilerek giriniz ve: «Hıtta: Ya Rab! Dileğimiz, işlediğimiz haramları affetmendir» deyiniz» denildi de onlar tersine kıçları üzere emekleyerek girdiler. Ve emrolundukları kelimeyi değiştirip hıtta yerine «hınta (arpa isteriz)» dediler.»

(Buhari)

Yahudiler, Allah'ın lanet ve gazabına uğramış kimselerdir. Çünkü onlar hak kendilerine apaçık geldiği halde ondan yüzçevirmişler, hakka karşı büyüklenmişler, ilahi hakikatleri az bir değer karşılığında değiştirmişler, tahrif etmişler ve gizlemişlerdir. Doğruluğuna inandığı, ulvi olarak kabul ettiği her şeyi yeri geldiğinde maddi değerler karşısında değiştirmek veya ketmetmek yahudi mantığının temeli ve onların lanetlenmesinin ana sebebidir. İşin korkunç yanı, günümüzde yahudiden başka, onun bu özelliğine yahudiyi aratmayacak nitelikte, sahip olanların varlığıdır. Bu kimseler hem Allah'a inandıklarını söylerler hem de sahte ilahlara yaranmak, tağutların gözünde yücelmek ve nefsi ihtiraslarını bastırmak için Allah'ın kitabında apaçık bildirdiği hakikatleri gerek gizleyerek gerek inkar ederek gerekse gerçek manasından başka manalara te'vil ederek gizlerler. Alim kılığındaki bu İslam düşmanlarının yaptığı amelin, yahudinin ilahi hakikatleri bile bile tahrif etmesinden, gizlemesinden farkı var mıdır ki?

Yahudinin de niyeti ve amacı maddi değerlerdir, onların da... Yahudi de lanetlenip gazaba uğramıştır, onlar da... Yahudi de kafirdir, onlarda...

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
selamun aleyküm...

boycottisrael275x2753qw.gif

Diğer israil ürün listesi:

BOYCOTT ISRAEL COMPANY LIST
AOL Time Warner
Apax Partners & Co Ltd
Danone
Coca-Cola
Delta Galil
Disney
Estée Lauder
IBM
Johnson & Johnson
Kimberly-Clark
Lewis Trust Group Ltd
L'Oreal
Marks & Spencer
Nestle
News Corporation
Nokia
Revlon
Sara Lee
Selfridges
The Limited Inc
Home Depot
Intel
Starbucks
Timberland
McDonald's

? Çevrimdışı

...

Üye
İslam-TR Üyesi
:üzgünüm :üzgünüm :üzgünüm
gerçek anlamda boykot uygulamak zor.
onların hiç bir ürününe el sürmeyeceksin
sen bulaşmasan çevrendekiler oraya itiyor farkında olmaksızın... :agliyorum

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
karınca demiş ki; - kavga edemezsem, saf'ım belli olsun.

bunları satmak bile doğru değil.

hem, rize çayı var. oh misss gibi içecek.

huzur yolu Çevrimdışı

huzur yolu

Üye
İslam-TR Üyesi
karınca demiş ki; - kavga edemezsem, saf'ım belli olsun.

bunları satmak bile doğru değil.

hem, rize çayı var. oh misss gibi içecek.

kesinlikle katılıorum..
israil ürünlerini inceledim.nokıa hariç diğerlerini zaten biliodum ve kullanmıodum.ama telefonum nokıa:(

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gecenlerde burda bi camii acik havada bi faliye düzenlemis
orda camii yararina coca cola satiyorlardi :(
millette sevabina(!) satin aldi, colugun cocugun elinde mümin kani...

camiilerimizde bile satiliyorsa biz kimin boykotunu nekadar yapiyoruz ki?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
kardeş önce biz az da olsa önce biz ve bilinç çok önemli kuru kuruna cahil olanların gazına gelip siyonistlere yardım etmeyelim.