Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu 3. Şahıs Kim Arkadaşlar...?????

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
KUSURA BAKMA AMA IGRENC BIR CEVAP YEMEK YEMEYE GIDECEKTIM YAZIYI OKUYUNCA VAZGECTIM :p

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
iyide kardeşim sende tabuk,et,sebze yediğin zaman da kurbağaların iştahı kaçıyo. ben ona bir şey diyormuyum :lol:

bu arada ben hala verdiğim cevapların doğru olup olmadığı hakkında bir yorum görmedim.doğrumudur acaba.
:lol:

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
kurbalarin istahinin kactini nerden biliyorsun ? :p
sorunun cevabini ben bilsem yanitlardim saten senin cevabin dogru oldunu sanmiyorum :D

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
uhuhuu hakaret ediyosun ama. ne yani ben soruyu doğru bilecek kadar saçmalayamazmıyım. en alasını saçmalarım be. kurbağalar hakkındaki ilmimin sırrını da :lol: söylemem :lol:

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
hakaret etmek istemedim tabiki
senin kadar sacmalayamayiz ama cevabi ben bilsem saten söylerim kurbalari cok iyi taniyor olmalisin arkadasim sana kolay gelsin simdilik ben aranizdan ayriliyorum

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ozaman annenin kucağında bir de yavru kurbağa vardır. ozaman haliyle üç ediyorlar. bak bu cevabıda kabul etmezsen akıllanırım ona göre haaa :hahahaa inanmazsan sen de say :hahahaa

aaaaaa galiba bu kurbağalar üçüde geçmiş :hahahaa ne şirinler ama. benim kankalar. ilahi grubumuz olur kendileri. taktim etmekten gurur duyarız. kurbeşler grubu. :hahahaa yakında kasette çıkaracaz onlara. yanar gönlüm der Allah Allah diye birde vırrraklamaları var kulaklara şenlik maaşallah.
nasıl soruna cevap oldumu anaksunamum kardeş :hahahaa

A Çevrimdışı

anaksunamum

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
heeee :lol: bukez :lol: kesin :lol: buldum :lol: minik kurbağa ozaman şaşı :lol: ve annesini çift görüyo :lol:
bu yüzden üç diyoooooooooo :lol: :lol: :lol:
daha da saçmalayımmı bişey söyle
deli kardeşim helal olsun yani kurbağalık senin uzmanlık alanınmışta haberimiz yokmuş yaaaa. :D :D :D
ama en yakın cvb bın buuu birazdaha saçmalamaya devam edersen kesin bulucannn :p
bensende bu ışığı görüyorummm :lol: :lol: :lol: :p

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
deli kardesim sen akillanacaksan ben soruyu kabul etmeyim :D
kurbalar cok sirinmis ama kurbalarla aram iyi degildir sen onlara bosuna masraf edip kaste cikartma parana yazik olur :Dkimse onlarin virrraklamasini dinelyecegini sanmiyorum tabiki sen haric :p :D :D
cevabin yine yanlis olmus sen birazdaha düsün belki bulursun bak anaksunamum kardesimiz sende bu isigi görmüs :D :D :D :p

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
siz nasıl bayanlarsınız ya ben anlamadım :hahahaa hiç kurbağa sevmeyen bir kız görmemiştim. yine bilemedik galiba :hahahaa ozaman kurbağa bence yalan söylüyor. vay utanmaz kurbağa vay. bunu ondan hiç ummazdım :hahahaa

M Çevrimdışı

mavara88

Üye
İslam-TR Üyesi
ya anaksunamum cvp bi çocuğun verebileceği cvp demişsin ama bu kurbağacığın mantığı bizim çocuklarla uyuşmuyor nolucak şimdi??

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
ben söyleyim umarim artik dogru cevabi bulmus olurum yoksa bu soru daha cok uzayacak cocuk sayilari bilmedigi icin iki yerine üc demis

Üst Ana Sayfa Alt