Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bu Bir Melek Mi ...???????????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

sidra

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.. Kardeşlerim bu bir melek değildir..

Konu akideye girdiğinden mesaj yönetim tarafından editlenmiştir...

Daha önce bunu izleyip de oradaki nesnenin(yaratılmışın) ne olduğunu merak edenler özelden !sLaM4eVeR'e özel mesaj ile ulaşabilirler..

Yönetim adına..Kardeşiniz !sLaM4eVeR

P Çevrimdışı

polis_ömer

Üye
İslam-TR Üyesi
PEK MELEĞE BENZEMİYO(GERÇİ DAHA HİÇ MELEK GÖRMEDİM AMA :D) BU OLSA OLSA CİNDİR İZLERKEN TÜYLERİM ÜRPERDİ.
PAYLAŞIMIN İÇİN SAOL
DUA İLE...

gelincik Çevrimdışı

gelincik

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bende meleğe benzetemedim ömer kardeşin dediği gibi melek görmedim daha önce ama hayalimdeki melek daha farklı seyrederken ürperdim ve etkilendim paylaştığın için saol ALLAH razı olsun dua ile...

Ö Çevrimdışı

Özlem

Üye
İslam-TR Üyesi
bence o cindi.çünkü onların mekanları yeşillik vs. yerlerdir. izlerken çok korktum. :( ne kadar çaresiziz

S Çevrimdışı

sultan_Aşk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
adamlara cok güldüm ya nasılda korktu hehehe gece gece ne yapıyorlarsa gözleri çok güzelmiş o her neyse :shock:

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
internette bu tür görüntüler çok var arkadaşlar. gerçek olmama ihtimalini göz önünde bulundursak iyi olur. yine birileri kafa buluyordur.

D Çevrimdışı

dilannn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ÖZLEM KARDEŞİM ONUN CİN OLDUĞUNU NERDEN BİLİYORSUN.KAÇ KERE GÖRDÜN.HEM ONLAR SADECE YEŞİLLİKLERİN OLDUĞU YERDE OLMUYOR.BAŞKA YERLERDEDE OLUYORLAR.
BENCE BU GÖRÜNTUYE KENDİMİZİ FAZLA KAPTIRMAYALIM DEYELİM.NE OLDUGU BELLİ OLMAYAN BİRŞEY ZATEN.BU KADAR ÜSTÜNDE DURMAYA DEYMEZ.

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
zaten bişey anlaşılmıyoki 3 defa izledim 3'de bişey anlamadım sadece göz kısmı parlayan biri adam doğruluyo onlarda kaçıyolar bişey anlamdım ben valla? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

S Çevrimdışı

ser_seri

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
MELEK DEĞİL SEVGİLİ KARDEŞİM O GÖRDÜĞÜNÜZ ŞEY BİR CİN VE ONLARLA DALGA GEÇMİŞ BİRAZCIK.SAĞLICAKLA KALIN.

N Çevrimdışı

nur_yuce

Üye
İslam-TR Üyesi
bunu daha önce haberlerdede göstermişlerdi...av için (güya bu türkiyede yaşanmışş) ormana giden avcılar çok korkmuşşş....o sırada yanlarındada kamera varmışşş!!!! bence melek deil ama başka bişi de deil aldatmaca sadece..... :lol:

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
YA ALLAHA İNANIYOSUNUZ BİDE YAV YAPMAYIN GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM BE ALLAH ALLAH YAV SAÇMA SAPAN ŞEYLER BUNLAR NE CİN NE MELEK MELEĞİDE GÖRMEDİ KİMSE CİNİDE YORUM YAPMAYIN BU DÜZMECEDEN AŞKA BİŞEY DEĞİL..........

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
İnternetlerde, Filmlerde bu tür videolar yapmak artık okadar kolayki inanlar can sıkıntısına böle işler yapıyor işte. constantine flminde bunun gibi bi sürü şey var onuda izliyn yorularınızı yaparsınız. Bunlar ne 3 harfli varlık nede Cennet meleği. Bunlar teknolojinin göz yanıltması.

P Çevrimdışı

Protur

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaslar ben bunu daha oncede bir yerde gormustum ordada tam tersi bu bir cin mi diye yorum yapiliyordu ama bana kalirsa her zamanki gibi bir fake dir aldatmaca yapmaca birsey Allahu teala seytana uymaktan onun vesveselerine kulak vermekten bizi korusun Allaha emanet olun.

I Çevrimdışı

ırmak

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
slm bende bundan bişey anlamadım cının nasıl olduğunuda bilmiyorum o yüzden cvp yok allaha emanet olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt